Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní los velíšských mužstev !

16. 7. 2006

ObrazekPodzimní los III.třídy sk. B ( A mužstvo):

 

DomácíHostéTermínDen




Struhařov BLibouň20.08.06 17:00NE
BystřiceKondrac B19.08.06 17:00SO
RatměřiceHeřmaničky19.08.06 17:00SO
KřivsoudovVelíš20.08.06 17:00NE
PravonínCHotýšany19.08.06 17:00SO
TichoniceOlbramovice B19.08.06 17:00SO
LibežD.Kralovice19.08.06 17:00SO




DomácíHostéTermínDen




LibouňD.Kralovice27.08.06 17:00NE
Olbramovice BLibež27.08.06 15:00NE
CHotýšanyTichonice26.08.06 17:00SO
VelíšPravonín27.08.06 15:00NE
HeřmaničkyKřivsoudov26.08.06 17:00SO
Kondrac BRatměřice26.08.06 17:00SO
Struhařov BBystřice27.08.06 17:00NE




DomácíHostéTermínDen




BystřiceLibouň02.09.06 17:00SO
RatměřiceStruhařov B02.09.06 17:00SO
KřivsoudovKondrac B03.09.06 17:00NE
PravonínHeřmaničky02.09.06 17:00SO
TichoniceVelíš02.09.06 17:00SO
LibežCHotýšany02.09.06 17:00SO
D.KraloviceOlbramovice B02.09.06 17:00SO




DomácíHostéTermínDen




LibouňOlbramovice B10.09.06 17:00NE
CHotýšanyD.Kralovice09.09.06 17:00SO
VelíšLibež10.09.06 15:00NE
HeřmaničkyTichonice09.09.06 17:00SO
Kondrac BPravonín09.09.06 17:00SO
Struhařov BKřivsoudov10.09.06 17:00NE
BystřiceRatměřice09.09.06 17:00SO




DomácíHostéTermínDen




RatměřiceLibouň16.09.06 16:30SO
KřivsoudovBystřice17.09.06 16:30NE
PravonínStruhařov B16.09.06 16:30SO
TichoniceKondrac B16.09.06 16:30SO
LibežHeřmaničky16.09.06 16:30SO
D.KraloviceVelíš16.09.06 16:30SO
Olbramovice BCHotýšany17.09.06 15:00NE




DomácíHostéTermínDen




LibouňCHotýšany24.09.06 16:30NE
VelíšOlbramovice B24.09.06 15:00NE
HeřmaničkyD.Kralovice23.09.06 16:30SO
Kondrac BLibež23.09.06 16:30SO
Struhařov BTichonice24.09.06 16:30NE
BystřicePravonín23.09.06 16:30SO
RatměřiceKřivsoudov23.09.06 16:30SO




DomácíHostéTermínDen




KřivsoudovLibouň01.10.06 16:00NE
PravonínRatměřice30.09.06 16:00SO
TichoniceBystřice30.09.06 16:00SO
LibežStruhařov B30.09.06 16:00SO
D.KraloviceKondrac B30.09.06 16:00SO
Olbramovice BHeřmaničky01.10.06 15:00NE
CHotýšanyVelíš30.09.06 16:00SO




DomácíHostéTermínDen




LibouňVelíš08.10.06 16:00NE
HeřmaničkyCHotýšany07.10.06 16:00SO
Kondrac BOlbramovice B07.10.06 16:00SO
Struhařov BD.Kralovice08.10.06 16:00NE
BystřiceLibež07.10.06 16:00SO
RatměřiceTichonice07.10.06 16:00SO
KřivsoudovPravonín08.10.06 16:00NE




DomácíHostéTermínDen




PravonínLibouň14.10.06 16:00SO
TichoniceKřivsoudov14.10.06 16:00SO
LibežRatměřice14.10.06 16:00SO
D.KraloviceBystřice14.10.06 16:00SO
Olbramovice BStruhařov B15.10.06 15:00NE
CHotýšanyKondrac B14.10.06 16:00SO
VelíšHeřmaničky15.10.06 15:00NE




DomácíHostéTermínDen




LibouňHeřmaničky22.10.06 15:30NE
Kondrac BVelíš21.10.06 15:30SO
Struhařov BCHotýšany22.10.06 15:30NE
BystřiceOlbramovice B21.10.06 15:30SO
RatměřiceD.Kralovice21.10.06 15:30SO
KřivsoudovLibež22.10.06 15:30NE
PravonínTichonice21.10.06 15:30SO




DomácíHostéTermínDen




TichoniceLibouň28.10.06 14:30SO
LibežPravonín28.10.06 14:30SO
D.KraloviceKřivsoudov28.10.06 14:30SO
Olbramovice BRatměřice29.10.06 14:30NE
CHotýšanyBystřice28.10.06 14:30SO
VelíšStruhařov B29.10.06 15:00NE
HeřmaničkyKondrac B28.10.06 14:30SO




DomácíHostéTermínDen




LibouňKondrac B05.11.06 14:00NE
Struhařov BHeřmaničky05.11.06 14:00NE
BystřiceVelíš04.11.06 14:00SO
RatměřiceCHotýšany04.11.06 14:00SO
KřivsoudovOlbramovice B05.11.06 14:00NE
PravonínD.Kralovice04.11.06 14:00SO
TichoniceLibež04.11.06 14:00SO




DomácíHostéTermínDen




LibežLibouň11.11.06 14:00SO
D.KraloviceTichonice11.11.06 14:00SO
Olbramovice BPravonín12.11.06 14:00NE
CHotýšanyKřivsoudov11.11.06 14:00SO
VelíšRatměřice12.11.06 15:00NE
HeřmaničkyBystřice11.11.06 14:00SO
Kondrac BStruhařov B11.11.06 14:00SO

 

ObrazekPodzimní los IV.třídy sk. B ( B mužstvo):

 

DomácíHostéTermínDen




Louňovice p.Bl. BNeustupov02.09.06 17:00SO
Sedlec-Prčice BKamberk03.09.06 17:00NE
BudenínHeřmaničky B02.09.06 17:00SO
SK Přestavlky (II)Velíš B02.09.06 17:00SO
Miličín BRatměřice B02.09.06 14:00SO
Mezno BJankov A02.09.06 17:00SO




DomácíHostéTermínDen




NeustupovJankov A10.09.06 15:00NE
Ratměřice BMezno B10.09.06 17:00NE
Velíš BMiličín B09.09.06 17:00SO
Heřmaničky BSK Přestavlky (II)09.09.06 14:00SO
KamberkBudenín09.09.06 17:00SO
Louňovice p.Bl. BSedlec-Prčice B09.09.06 17:00SO




DomácíHostéTermínDen
Sedlec-Prčice BNeustupov17.09.06 16:30NE
BudenínLouňovice p.Bl. B16.09.06 16:30SO
SK Přestavlky (II)Kamberk16.09.06 16:30SO
Miličín BHeřmaničky B16.09.06 13:30SO
Mezno BVelíš B16.09.06 16:30SO
Jankov ARatměřice B16.09.06 16:30SO




DomácíHostéTermínDen




NeustupovRatměřice B24.09.06 15:00NE
Velíš BJankov A23.09.06 16:30SO
Heřmaničky BMezno B23.09.06 13:30SO
KamberkMiličín B23.09.06 16:30SO
Louňovice p.Bl. BSK Přestavlky (II)23.09.06 16:30SO
Sedlec-Prčice BBudenín24.09.06 16:30NE




DomácíHostéTermínDen
Mezno BNeustupov28.09.06 16:30ČT
Jankov AMiličín B28.09.06 16:30ČT
Ratměřice BSK Přestavlky (II)28.09.06 16:30ČT
Velíš BBudenín28.09.06 16:30ČT
Heřmaničky BSedlec-Prčice B28.09.06 13:30ČT
KamberkLouňovice p.Bl. B28.09.06 16:30ČT




DomácíHostéTermínDen
BudenínNeustupov30.09.06 16:00SO
SK Přestavlky (II)Sedlec-Prčice B30.09.06 16:00SO
Miličín BLouňovice p.Bl. B30.09.06 13:00SO
Mezno BKamberk30.09.06 16:00SO
Jankov AHeřmaničky B30.09.06 16:00SO
Ratměřice BVelíš B01.10.06 16:00NE




DomácíHostéTermínDen




NeustupovVelíš B08.10.06 15:00NE
Heřmaničky BRatměřice B07.10.06 13:00SO
KamberkJankov A07.10.06 16:00SO
Louňovice p.Bl. BMezno B07.10.06 16:00SO
Sedlec-Prčice BMiličín B08.10.06 16:00NE
BudenínSK Přestavlky (II)07.10.06 16:00SO




DomácíHostéTermínDen




SK Přestavlky (II)Neustupov14.10.06 16:00SO
Miličín BBudenín14.10.06 13:00SO
Mezno BSedlec-Prčice B14.10.06 16:00SO
Jankov ALouňovice p.Bl. B14.10.06 16:00SO
Ratměřice BKamberk15.10.06 16:00NE
Velíš BHeřmaničky B14.10.06 16:00SO




DomácíHostéTermínDen




NeustupovHeřmaničky B22.10.06 15:00NE
KamberkVelíš B21.10.06 15:30SO
Louňovice p.Bl. BRatměřice B21.10.06 15:30SO
Sedlec-Prčice BJankov A22.10.06 15:30NE
BudenínMezno B21.10.06 15:30SO
SK Přestavlky (II)Miličín B21.10.06 15:30SO




DomácíHostéTermínDen




Miličín BNeustupov28.10.06 11:30SO
Mezno BSK Přestavlky (II)28.10.06 14:30SO
Jankov ABudenín28.10.06 14:30SO
Ratměřice BSedlec-Prčice B29.10.06 14:30NE
Velíš BLouňovice p.Bl. B28.10.06 14:30SO
Heřmaničky BKamberk28.10.06 11:30SO




DomácíHostéTermínDen




NeustupovKamberk05.11.06 14:00NE
Louňovice p.Bl. BHeřmaničky B04.11.06 14:00SO
Sedlec-Prčice BVelíš B05.11.06 14:00NE
BudenínRatměřice B04.11.06 14:00SO
SK Přestavlky (II)Jankov A04.11.06 14:00SO
Miličín BMezno B04.11.06 11:00SO