Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na zápasy obou našich týmů nedorazili rozhodčí !

18.5.2008

21.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Libež  4:3 (1:3)

Drama až do konce...

Na zápas nedorazil delegovaný rozhodčí Novák.Soudcování se nakonec ujmul domácí Jirka Lupač.Naše mužstvo bylo od začátku aktivnější,hosté hrozili především z rychlých brejků.A jeden jim bohužel vyšel ve 20.minutě a naše mužstvo prohrávalo 0:1.Naštěstí jsme odpověděli velmi brzo,už ve 22.minutě přehodil M.Řezníček libežského golmana a bylo vyrovnáno.I nadále jsme hosty tlačili,ale větší šance jsme si nevytvořili.Naopak,hosté se během 35. - 38.minuty dostali ke dvěma brejkům,které proměnili!Šlo ale o kontroverzní branky,neboť před oběma byl J.Doležalem signalizován ofsajd!To ale nechalo Lupiho zcela chladným a obě branky uznal...Do kabin jsme tak odkráčeli za nepříznivého stavu 1:3.Druhý poločas jsme Fotogaleriehosty přimáčkli s cílem vstřelit co nejdříve branku.To se nám podařilo v 67.minutě,hlavičku P.Jiráčka si do branky srazil hostující obránce - 2:3.Od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo - to naše.V 75.minutě se po závaru v libežském vápně nakonec dostal míč k F.Vlasákovi,který ho napálil nekompromisně pod břevno a bylo vyrovnáno - 3:3!Za několik minut pronikal do vápna M.Spurný ,byl sražen a pískala se penalta!K té se postavil Honza Spurný a se štěstím ( a golmanovou smůlou...) proměnil - 4:3! Inkasovaná branka hosty probudila a posledních deset minut nás začali nepříjemně zlobit - trefili břevno,J.Spurný vyhlavičkoval míč z prázdné branky.Několik minut před koncem chtěli po rozhodčím dokonce penaltu za nezaviněný kop L.Prokopa do obličeje J.Touly.Ten ale hlavičkoval asi půl metru nad zemí,takže desítka se správně nepískala.

Rozhodčí: laik - domácí J.Lupač 

Branky: 22. M.Řezníček, 67. vlastní, 75. F.Vlasák, 83. Jan Spurný z pen.

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Baťka -P. Jiráček , M.Janáček ,O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 60.min. Jan Spurný za M.Janáčka, 70. M.Spurný za P.Jiráčka 

Hráč zápasu podle diváků:  P.Jiráček

 

17.5.2008

21.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Libouň  0:4 (0:2)

Favorit neměl větší problémy ...

Ani na sobotní zápas nedorazil rozhodčí,pískání se po losu ujal libouňský F.Houda.Favorit se rozjížděl pomalu,ale jistě,ve 20.minutě se libouňští prokombinovali k první brance.Naše mužstvo několikrát podržel výborný Vindy v brance,ve 45.minutě ale neměl šanci a prohrávali jsme 0:2.Druhý poločas jsme odolávali tlaku hostů,dostali jsme se ido několika šancí ale žádnou neproměnili.Hosté nám vstřelili třetí branku v 80.minutě,poslední branka padla v 90.minutě z penalty.

Rozhodčí: laik - hostující F.Houda

Branky: -

Sestava: M.Vinduška - Jiří Buchal, J.Lupač, J.Řezníček, J.Urban, - P.Havel, Jan Spurný, J.Kolář ,M.Peška - M.Spurný , M.Mach

Střídání: 45.min. Jiří Spurný za J.Urbana, 65.L.Buchal za M.Macha, 70. T.Gruver za Jirku Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 357575
Měsíc: 5906
Den: 188