Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na zápasy obou našich týmů nedorazili rozhodčí !

18. 5. 2008

18.5.2008

21.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Libež  4:3 (1:3)

Drama až do konce...

Na zápas nedorazil delegovaný rozhodčí Novák.Soudcování se nakonec ujmul domácí Jirka Lupač.Naše mužstvo bylo od začátku aktivnější,hosté hrozili především z rychlých brejků.A jeden jim bohužel vyšel ve 20.minutě a naše mužstvo prohrávalo 0:1.Naštěstí jsme odpověděli velmi brzo,už ve 22.minutě přehodil M.Řezníček libežského golmana a bylo vyrovnáno.I nadále jsme hosty tlačili,ale větší šance jsme si nevytvořili.Naopak,hosté se během 35. - 38.minuty dostali ke dvěma brejkům,které proměnili!Šlo ale o kontroverzní branky,neboť před oběma byl J.Doležalem signalizován ofsajd!To ale nechalo Lupiho zcela chladným a obě branky uznal...Do kabin jsme tak odkráčeli za nepříznivého stavu 1:3.Druhý poločas jsme Fotogaleriehosty přimáčkli s cílem vstřelit co nejdříve branku.To se nám podařilo v 67.minutě,hlavičku P.Jiráčka si do branky srazil hostující obránce - 2:3.Od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo - to naše.V 75.minutě se po závaru v libežském vápně nakonec dostal míč k F.Vlasákovi,který ho napálil nekompromisně pod břevno a bylo vyrovnáno - 3:3!Za několik minut pronikal do vápna M.Spurný ,byl sražen a pískala se penalta!K té se postavil Honza Spurný a se štěstím ( a golmanovou smůlou...) proměnil - 4:3! Inkasovaná branka hosty probudila a posledních deset minut nás začali nepříjemně zlobit - trefili břevno,J.Spurný vyhlavičkoval míč z prázdné branky.Několik minut před koncem chtěli po rozhodčím dokonce penaltu za nezaviněný kop L.Prokopa do obličeje J.Touly.Ten ale hlavičkoval asi půl metru nad zemí,takže desítka se správně nepískala.

Rozhodčí: laik - domácí J.Lupač 

Branky: 22. M.Řezníček, 67. vlastní, 75. F.Vlasák, 83. Jan Spurný z pen.

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Baťka -P. Jiráček , M.Janáček ,O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 60.min. Jan Spurný za M.Janáčka, 70. M.Spurný za P.Jiráčka 

Hráč zápasu podle diváků:  P.Jiráček

 

17.5.2008

21.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Libouň  0:4 (0:2)

Favorit neměl větší problémy ...

Ani na sobotní zápas nedorazil rozhodčí,pískání se po losu ujal libouňský F.Houda.Favorit se rozjížděl pomalu,ale jistě,ve 20.minutě se libouňští prokombinovali k první brance.Naše mužstvo několikrát podržel výborný Vindy v brance,ve 45.minutě ale neměl šanci a prohrávali jsme 0:2.Druhý poločas jsme odolávali tlaku hostů,dostali jsme se ido několika šancí ale žádnou neproměnili.Hosté nám vstřelili třetí branku v 80.minutě,poslední branka padla v 90.minutě z penalty.

Rozhodčí: laik - hostující F.Houda

Branky: -

Sestava: M.Vinduška - Jiří Buchal, J.Lupač, J.Řezníček, J.Urban, - P.Havel, Jan Spurný, J.Kolář ,M.Peška - M.Spurný , M.Mach

Střídání: 45.min. Jiří Spurný za J.Urbana, 65.L.Buchal za M.Macha, 70. T.Gruver za Jirku Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář