Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kombinované mužstvo prohrálo v přípravě s Načeradcí

14.2.2008

příprava - umělá tráva ve Vlašimi

Bl. Načeradec  - Velíš A+B  4:1 (1:1)

K zápasu se dostavilo pouze torzo A mužstva, takže jsme byli vděční za každého, komu se chtělo v mrazivém počasí proběhnout.Načeradští byli po celý zápas aktivnější, naše mužstvo se prvních patnáct minut hledalo.Pak jsme si i my začali vytvářet šance,ale žádnou jsme nedokázali využít.Soupeř to zkoušel nejčastěji z dálky,ale M.Vinduška musel v brance zasahovat jen vyjímečně,neboť načeradské střely byly nepřesné.Náš soupeř se přesto prosadil jako první, ve 30.minutě neměl náš golman nárok a prohrávali jsme 1:0.Ve 35. minutě jsme dokázali odpovědět, P.Mach vystřelil z 15 metrů a míč zapadl vedle tyče - 1:1.Do konce poločasu  jsme mohli jít do vedení, ale chybu v soupeřově obraně nedokázali potrestat M.Řezníček ani Honza Spurný.Druhý poločas se hrála vyrovnaná partie, postupem času ale soupeř přebíral aktivitu,zatímco naši hráči se zbytečně rozptylovali debatami s rozhodčím (laik z Načeradce).Nervozita se pak rozprostřela na oba týmy a k vidění bylo několik ostřejších zákroků, které k přátelskému utkání rozhodně nepatří.Soupeř byl produktivnější a dokázal využívat svoje šance, naopak naše mužstvo svoje příležitosti nedokázalo proměňovat.Načeradec tak ve druhém poločase udeřil ještě třikrát a v utkání zaslouženě zvítězil 4:1.I přes prohru a narychlo "slátanou" sestavu lze ale první utkání roku 2009 hodnotit pozitivně.

Branka: P.Mach

Sestava: M.Vinduška - J.Lupač, R.Jiráček, J.Kolář , J.Bureš - F.Vlasák, P.Jiráček, O. Štika, Jan Spurný - P.Mach, M.Řezníček

Sřídali:(hokejově): Jiří Buchal, A.Urban

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356557
Měsíc: 5428
Den: 229