Jdi na obsah Jdi na menu
 


J.Spurný vyvázl s podmínkou.

13. 10. 2006

Tresty udělené DK:

A1A0205Zákostelský LubošDivišovZCNutk 727.08.29.09.
Změna trestu:ZCPutk 330.04.
A1A0602Fiala JaroslavBílkoviceZCNutk 725.09.
A1A0602Vašírovský PavelBílkoviceZCPutk 225.09.30.04.
A1A0602Komenda AlešBílkoviceZCNutk 725.09.
A1A0602Pohorský VojtěchBílkoviceZCPutk 525.09.30.04.
A1A0606Sahula TomášOstředekZCPutk 324.09.30.04.
A1A0802Lukáš MilanSedlec-PrčiceZCPutk 408.10.30.04.
A1A0802Hedvík RadekSedlec-PrčiceZCPutk 208.10.30.04.
A1A0803Veselý VladimírBílkoviceZCNutk 909.10.
A2A0407Tesáček MarekÚročniceZCNutk 310.09.29.09.
Změna trestu:ZCPutk 130.04.
A2A0605Moravec StanislavTýnec n/Sáz. BZCNutk 425.09.
Změna trestu:ZCPutk 230.04.
A2A0605Hašek PetrTýnec n/Sáz. BZCNutk 825.09.
A2A0605Slavata MartinMiličínZCNutk 425.09.
A2A0605Homola JanMiličínZCNutk 425.09.
A2A0605ČO: 201053Týnec n/Sáz. BPOK200025.09.
Vyslání 3x DS OFS na náklady FK Týnec B
A2A0701Semerád JiříNeveklovZCPutk 201.10.30.04.
A2A0701Karpov JakubNetvořiceZCPutk 201.10.30.04.
A2A0801Vrbovec PetrNetvořiceZCNutk 6008.10.
A2A0802Bohata MilanFK SoběhrdyZCNutk 509.10.
A2A0805Topič LiborČerčanyZCPutk 208.10.30.04.
A2A0805Mareš RobertDrachkovZCPutk 308.10.30.04.
A2A0806Vaněk DanielMiličínZCPutk 308.10.30.04.
A2B0801Spurný JiříVelíšZCPutk 309.10.30.04.
A2B0804Procházka TomášStruhařov BZCPutk 309.10.30.04.
A2B0805Vaniš MilošBystřiceZCPutk 208.10.30.04.
A2B0807Ondrák ZdeněkPravonínZCPutk 209.10.30.04.
A3A0406Balata LubošÚročnice BZCNměs 625.09.
A3A0406Smejtek MartinPeceradyZCPutk 225.09.30.04.
A3A0502ČO: 201019KřečovicePOK50001.10.
A3A0605Lengyel PavelPoříčí n/S. BZCPutk 309.10.30.04.
A3A0606ČO: 201019KřečovicePOK150008.10.
Nedostavení se k mistr.utkání do Pecerad dne 7.10.2006.
A3B0501Novák JanBudenínZCPutk 201.10.30.04.
A3B0503Němeček BohuslavLouňovice p.Bl. BZCPutk 201.10.30.04.
A3B1103Račanský JiříRatměřice BZCPutk 229.09.30.04.
A3C0602Sládek LubošOstředek BZCPutk 224.09.30.04.
A3D0601Seidel MartinHuliceZCNutk 624.09.
A3D0602Vilimovský MiroslavKeblovZCPutk 425.09.30.04.
A3D0602Kucharčík VítKeblovZCNutk 1425.09.
A3D1302Čermák MartinMiřetice BZCNměs 629.09.
Zákaz výkonu funkce kapitána družstva.
A3D1303Trpšovský VladimírTr.Štěpánov BZCPutk 329.09.30.04.
A3D1303Skiba PetrTr.Štěpánov BZCPutk 229.09.30.04.
A3D1303ČO: 201049Tr.Štěpánov BPOK50029.09.
Porušení DŘ - nerespektování směrnic
C1A0404Fulín JindřichNeveklovZCPutk 325.09.30.04.
C1A0405Steiner DavidTr.ŠtěpánovZCPutk 325.09.30.04.
C1A0503Urban MichalDivišovZCPutk 201.10.30.04.
C2A0502Bursík LadislavPřestavlkyZCNměs 602.10.
Zákaz výkonu funkce ved.družstva - umožnění neoprávněného startu hráče na cizí RP.
C2A0502ČO: 201041PřestavlkyPOK300002.10.
Neoprávněný start hráče na cizí RP.
C2A0603Maňas LukášLešanyZCPutk 209.10.30.04.
C2A0603Veselý TomášLešanyZCPutk 409.10.30.04.
Z9701**Kaucký JanSokol PostupiceZCPutk 230.09.30.04.