Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v úterý remizovalo v Pravoníně 1:1

úterý 8.5.2007

20.kolo III.tř. sk. B

Pravonín - Velíš A  1:1 (0:0)

Neuvěřitelný dvanáctý hráč domácích ...

Do Pravonína jsme jeli sice povzbuzeni nedělní výhrou s Chotýšany,ovšem také s velkou marodkou.Pro zranění nebyli k zápasu připraveni T.Baťka (zranění z neděle),M.Kocourek (pokousán psem),J.Adámek (dlouhodobější problémy s třísly) a hlavně brankář M.Štika (zraněná ruka z neděle).Brankář B mužstva, Milan Ježek bohužel nemohl a tak se do branky postavil "nebrankář" M.Peška.V zápase ale předvedl Fotogalerie - A mužstvovynikající výkon a hlavně díky němu jsme z Pravonína přivezli bod. Se zraněním však asi laboroval i rozhodčí Podzemský (údajný pád z žebříku...) a k zápasu se nedostavil.Po nezbytné čekací době a ve finále i telefonátu s výše zmíněným rozhodčím,se soudcování zápasu ujmul starosta Pravonína a také rozhodčí (pískající krajskou soutěž) Hejný.Ten ale ze zápasu udělal frašku,hlavně ve druhém poločase... První poločas začal opatrně,na obou stranách bylo vidět hodně nepřesností a před oběma brankami se toho moc nedělo.Ovšem ve 35.minutě pronikal do našeho vápna útočník domácích,došlo ke střetu s naším obráncem a rozhodčí pískal (zřejmě oprávněnou) penaltu! Jenže M.Peška zakouzlil a penaltu vyrazil!Fotogalerie - A mužstvoDomácí lehce znervózněli a ke konci poločasu jsme je mohli potrestat - O.Štika chytře zahrál ze strany přímý kop a P.Jiráčkovi a následně J.Spurnému scházelo ke vstřelení branky málo.Druhý poločas začalo naše mužstvo velmi dobře.V 55.minutě se po závaru před domácí brankou a přiťuknutí M.Řezníčka dostal k míči P.Mach a střelou z malého vápna poslal naše mužstvo do vedení - 0:1!To se samozřejmě nemohlo líbit domácím a už vůbec ne rozhodčímu,který od tohoto okamžiku začal pravonínským nepokrytě připískávat.Domácí se ale dostali ke svým největším šancím (kupodivu) bez pomoci rozhodčího a to především ze střel z dálky.U jedné Fotogalerie - A mužstvozachránilo naše mužstvo břevno,u dalších vynikající zákroky M.Pešky.Zhruba od 75.minuty už nás pan "rozhodčí" prakticky ani nepouštěl za půlku,pískal zcela ve prospěch domácích (čímž vyloudil úsměv i na tvářích domácích fanoušků...) a bylo jasné,co muselo přijít - zcela vymyšlená penalta v 82.minutě za vystrčení domácího hráče,který stál před zdí (kde nemá co dělat) a jeho nafilmovaný pád.To už v našich hráčích bouchly všechny saze a zřejmě nebylo daleko k inzultaci.Bohužel už se stím nedalo nic dělat a M.Peška tak musel podruhé v zápase čelit penaltě.Bohužel znovu už úspěšný nebyl a domácí tak srovnali na 1:1.Závěr zápasu se nedá pojmenovat jiným slovem než fraška a ani desetiminutové nastavení a ani některé výroky pana rozhodčího (" ...budeme hrát tak dlouho,dokud nedáme gól..." , " ...stačí jakýkoliv kontakt ve vápně a pískám třetí penaltu...") už na remízovém stavu nic nezměnily.

Rozhodčí: nedostavil se (Podzemský) - pískal rozhodčí Hejný (z Pravonína)

Branky: 55. P.Mach

Sestava: M.Peška - J.Buchal, L.Prokop, Jan Spurný, Jiří Spurný - F.Vlasák , O.Štika# , P.Jiráček# , J.Kolář # - P.Mach , M.Řezníček 

Střídání: 75.minuta M.Spurný za P.Jiráčka, 80. J.Urban za L.Prokopa

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zasranej Pravonín - RE: Velíš - Pravonín podzim 06

Tak aby bylo jasno.Evidentně si ten zápas moc nepamatuješ,když ani nevíš kolik to skončilo...Vyhráli jsme 3:1.K zápasu nepřijel rozhodčí Novák a od vás nikdo nechtěl ani o pískání losovat,tak to šel pískat kluk od nás.
Ve 25.minutě upadl Váš hráč ve vápně a "náš" rozhodčí pískal penaltu - 0:1! Ve 30.minutě jste si vstřelili vlastní gól - 1:1.V 60.minutě po úplně stejným zákroku upadl náš útočník ve vašem vápně a pískala se penalta proti Vám.To neunesli machýrci Babičtí,jeden z nich hodil po rozhodčím míč a byl vyloučen.Druhej přiběhl k rozhodčímu a brutálně ho vypíčoval,takže šel za bráchou.V 80.minutě byl vyloučen po 2 žlutých kartách náš obránce...Pak šli vaši útočníci 2x sami na brankáře,pokaždý je vychytal.V 85.jsme vstřelili z dálky gól na 3:1 (vyznamenal se váš brankář...)Takže ty si nejdřív vůbec srovnej v palici jestli si na tom zápase byl a pak se tady rozčiluj...Á propos,tenkrát o nic nešlo,byl to třetí zápas podzimu,nikdo určitě neměl zájem na tom abychom získali body.To se o úterním zápase říct nedá - vy body potřebujete jako sůl!
Takže mi tady neříkej nic o vracení a ublíženosti!

Zkurvená velíš - Velíš -Pravonín podzim 2006

Výsledek 3:2 pískal rozhodčí ovlivněn domácími (za klobásu z toho udělal větší frašku než byla v pravoníně ) za stavu 2:2 vymyšlená penalta a dvě červené karty během třiceti vteřin . Vy nám chcete něco vyčítat museli jste čekat že vám to vrátíme vy jste si s tím začali nekurvěte fotbal a mi ho nebudem kurvit vám uvědomte si co jste udělali u vás a pak někoho kritizujte

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227