Áčko prohrálo v přáteláku s Ondřejovem vysoko 7:2

10.3.2007
přípravné utkání

Ondřejov - Velíš A 7:2 (5:1)

hráno na umělé trávě v Praze - Uhříněvsi

Utkání se soupeřem,který hraje také III.třídu (Praha-Východ) se našemu týmu hrubě nevydařil.V našem mužstvu chybělo několik hráčů ze základu (O.Štika ,M.Štika, M.Kocourek, T.Baťka, M.Janáček) a i to se určitě podepsalo na výsledku utkání."Domácí" vstoupili do zápasu dobře,již v 5.minutě vtřelili vedoucí branku.Na našich hráčích byla vidět nerozehranost - nepřesné přihrávky,špatný start na míč,nedůraz v osobních soubojích.To vše hrálo do karet ondřejovským a ve 35. minutě už jsme prohrávali 5:0...Ke konci poločasu už se naše mužstvo konečně rozkoukalo a i hra se vyrovnala,ve 43.minutě snížil F.Vlasák na 5:1.Druhý poločas už byl vyrovnanější a i přesto,že hráči Ondřejova byli vepředu velmi nebezpeční ,i některé naše akce volali po gólu,či alespoň po zakončení.V 70.minutě jsme inkasovali šestý a za pět minut již sedmý gól,domácí pak nastřelili ještě tyč.V 85.snížil na konečných 7:2 z penalty F.Vlasák.

Branky : 2x F.Vlasák

Úvodní sestava: M.Ježek - P.Setnička , L.Prokop , J.Spurný , P.Havel - T.Janáček, J.Adámek, P.Jiráček, F.Vlasák - P.Mach, M.Řezníček

Střídali(hokejově): J.Urban,R.Jiráček,M.Spurný