Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

27.5.2018

19. kolo IV. tř. sk. B

Myslič - Velíš  3:1  (2:1)

   

 

Do Mysliče jsme nepřijeli kompletní, kvůli zdravotním problémům chyběl M. Kocourek a bohužel absentoval také brankář M. Štika. Do branky se tak musel postavit hráč z pole a byl to R. Jiráček. Domácí chtěli dle jejich zvyku co nejdříve rozhodnout, takže začali zostra a už brzy se dostali do dvou velkých příležitostí. Naštěstí pro nás finální fázi řešili špatně a branky nevstřelili. Naše mužstvo se poté začalo také osmělovat a hra se postupně vyrovnala. Vstřelit branku jsme mohli ve 20. minutě, ale P. Jiráček nechal vyniknout brankáře. Za pět minut jsme po skrumáži mohli jít do vedení, od domácího obránce se míč odrazil těsně vedle tyče. R. Jiráček v brance pak musel zakročit proti pumelici z dvaceti metrů, míč ale dokázal vyrazit. První branka utkání padla ve 32. minutě, po naší chybné rozehrávce se domácí dostali do přečíslení a bylo to 1:0. Za pět minut už ale bylo vyrovnáno - D. Toula využil nedorozumnění obránce a golmana a vyrovnal na 1:1. Remízu jsme ale do konce poločasu neudrželi, rozhodčí nereagoval na zdvižený praporek našeho pomezního a nechal pokračovat hru. Domácí toho využili a z ofsajdu nám vstřelili branku na 2:1. Druhý poločas jsme začali špatně a v 50. minutě jsme inkasovali po rychlé akci - 3:1. Domácí postupně vyklízeli pole a naše mužstvo bylo aktivnější. Náš tlak se stupňoval, Myslič hrála na rychlé brejky. Vypracovali jsme si šance, jenže když nezakročil domácí brankář, byl na místě mysličský pomezní, který mával úplně všechno. V 80. minutě jsme vstřelili branku, ta ale pro údajný ofsajd nebyla uznána. Naši hráči bojovali až do konce o výsledek, bohužel jsme už ale kontaktní branku vstřelit nedokázali.

 

Rozhodčí: Černý 

Branky Velíše: 38. D. Toula 

Sestava: R. Jiráček -  J. Buchal, O. Štika, P. Mach, D. Koten, J. Kolář - D. Toula, L. Buchal, M. Matějka, V. Ivanov (ŽK)  -  P. Jiráček

Střídali:   J. Blažej, M. Spurný (ŽK)

 

   

 

 

 

26.5.2018

19. kolo OP starší přípravky sk. B 

 Mezno - Velíš / Jankov   15:4 (6:1) 

 

Branky Velíše: 3x P. Jirásek, F. Soukup

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 12
Celkem: 495298
Měsíc: 13404
Den: 464