Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko porazilo doma Bystřici

9.9.

4.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Bystřice  2:1 (1:1)

Vítězství opět s nervy ...

Po pravonínské facce z minulého týdne chtělo naše mužstvo zabodovat doma.Ovšem soupeř určitě nechtěl prodat svou kůži lacino - po třech kolech měl na kontě 1 bod a rozhodně zatím nenaplňuje své ambice působit na špici tabulky. Posílení jejich šancí na bodový zisk u nás však  pomohla situace už z 10.minuty, kdy obrovskou hrubku v obraně pohodlně potrestal bystřický útočník - 0:1.Naše mužstvo působilo opařeně,ale od 25.minuty už bylo aktivnější a přicházely šance.O.Štika nevyzrál na hostujícího Fotogaleriebrankáře, stejně tak M.Řezníček z úhlu pálil pouze do brankáře.Pak ještě vystrčily tesáky bystřické hroty,ale M.Štika byl na místě.Ve 35.minutě hosté nezareagovali na naši rychlou kombinaci a P.Červeňák zblízka se štěstím prostřelil golmana - 1:1! Druhý poločas byl po vzoru skóre vyrovnaný, k brankám měla obě mužstva velmi blízko - v 55.minutě tečoval před bystřickým golmanem střelu O.Štika a ten měl co dělat,v 65.minutě zase hostující záložník vyslal dalekonosnou střelu,která orazila tyč naší branky.Prakticky vzápětí přišla možnost pro naše barvy -  nepenaltový faul na Honzu Spurného a trestňák skoro z malého vápna.Bomba M.Janáčka ale napálila pouze zeď.Rozuzlení zápasu tak přišlo v 77.minutě,kdy si za obranu zaběhl M.Řezníček a ač faulován golmanem, svou akci gólově dokonal - 2:1!V 88. minutě mohl ještě přidat gólovou definitivu P.Mach,ale po centru T.Baťky pálil z voleje jen do tyče.Hosté až do konce vepředu kousali, k několika nadějným situacím je vybízela naše netaktičnost a ležérnost. I s nervy v závěru jsme ale nakonec zápas zvládli a připsali si tak důležité tři body.

Rozhodčí: Mrázek

Branky: 35. P.Červeňák, 77. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, T.Janáček - Jan Spurný, P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Červeňák

Střídání: 45.min. T.Baťka za P.Jiráčka, 55. M.Janáček za F.Vlasáka, 70. P.Mach za T.Janáčka

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 357578
Měsíc: 5909
Den: 189