Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma po boji zdolalo Křivsoudov

26.8.2007

2.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Křivsoudov  2:1 (1:0)

Vydřené vítězství ...

Před zápasem byl fotbalovými činovníky z Velíše předán dar k šedesátinám bývalého hráče a člena fotbalového výboru Františka Bureše.A pak už se šlo na věc.Vstup do zápasu měli lepší hosté.V 10.min. postupoval sám na naší branku křivsoudovský útočník, ale M.Štika se vytáhl a jeho šanci zneškodnil.I přes velké vedro se hrál svižný fotbal, aktivnější v útoku bylo naše mužstvo.V 15.minutě se dostal do dobré příležitosti P.Jiráček, jeho hlavičce ale chyběla razance.Ve 20.min. se po dlouhém Fotogalerieautu strhla mela ve vápně hostí, nejlépe se zorientoval F.Vlasák a zblízka poslal naše mužstvo do vedení - 1:0!I nadále jsme byli aktivnější, ve 23.min. pálil po přistrčení P.Macha z úhlu M.Řezníček,ale brankář jeho střelu vytáhl na roh.Hosté se na dostřel naší branky prakticky nedostávali.Pak ale přišla 25.minuta a červená karta pro P.Jiráčka (po 2 žlutých - 1.za protesty,2. za faul) a obraz hry se otočil.Hosté byli najednou všude a naše mužstvo s vypjetím všech sil bránilo vedení do konce poločasu. Druhý poločas jsme už nebyli tak zalezlí,jako na konci první půle,hosté byli ale i nadále velmi nebezpeční.Přesto jsme mohli naše vedení zvýšit - v 55.minutě zahrál křivsoudovský obránce rukou v pokutovém území a nemohlo následovat nic jiného,než penalta.K té se postavil M.Janáček a bohužel neproměnil (střílel vedle - záznam zde).V 60. minutě přišel trest, hosté proměnili jednu ze svých šancí - 1:1.Pak  ještě několikrát začaroval brankář M.Štika,než přišla 70. minuta a chvíle pro P.Červeňáka.Ten po našem ojedinělém útoku střílel z úhlu podél golmana a bylo to 2:1!Hosté se pak snažili,dostali se ještě k několika šancím,ale náš brankář společně s obranou jim skórovat nedovolili a tak těžce vydřené tři body zůstaly doma.

Rozhodčí: Novosád

Branky: 20.min F.Vlasák , 70.min. P.Červeňák

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, T.Baťka - M.Janáček, P.Jiráček##25.min , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 60. min. P.Červeňák za O.Štiku, 65.min. Jan Spurný za P.Macha, 85. min T.Janáček za M.Janáčka

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356565
Měsíc: 5435
Den: 233