Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma opět bez ztráty kytičky

28.10.

11.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Tichonice  3:2 (3:0)

 Zápas dvou rozdílných poločasů ...

Vzhledem k dalším ztrátám ostatních mužstev ze špičky tabulky, měl vítěz tohoto zápasu usednout na vrchol tabulky.Za vítězstvím vykročili lépe naši hráči - v 7.minutě se do velmi dobré příležitosti dostal M.Řezníček,vychytal ho golman.Následující hluchou  desetiminutovku ale významně ozvučili hosté v 18.minutě - po přímém kopu zacinkala tyč branky M.Štiky.Ve 25.minutě pronikal do vápna P.Jiráček,předložil na malé vápno "loženku" P.Machovi,ten ale placírkou mířil vedle... Ve 28.minutě hosté zahrávali druhou standartku a k odraženému míči se dostal jejich záložník,který Fotogaleriepovedenou střelou olízl břevno naší branky!!! Ve 35.minutě odstartoval gólově smrtící osmiminutovku kapitán L. Prokop - z přímého kopu pálil tvrdě kolem zdi k tyči a golman se natahoval marně - 1:0!Naše mužstvo začalo být hodně aktivní a hosté nevěděli kudy kam.Ve 40.minutě se po závaru ve vápně hostí dostal k míči O.Štika a tvrdou křižnou střelou z hranice pokutového území poslal náš tým do dvougólového vedení.To ale nebylo vše - ve 42.minutě prošel až na roh malého vápna P.Mach a do volného prostoru předložil balón P.Jiráčkovi,který nekompromisně skóroval - 3:0!Možná,že to bylo paradoxně třígolové vedení po poločase ,které nás mohlo stát tři body.Naši hráči totiž nastoupili do druhého poločasu už jen jakoby mimochodem,nechávali hrát hosty a ty touto nabídkou nepohrdli.Tichonice byli druhý poločas lepší a naše mužstvo zmáčkli,v 60.minutě snížili na 3:1 a od té doby jakoby existovalo na hřišti jen jedno mužstvo.V 70.minutě hosté přidali druhou branku a jejich vyrovnání viselo na vlásku.Naše mužstvo se ale probudilo a ikdyž v útoku už jsme byli neškodní,zlepšeným výkonem v záloze a v obraně jsme vítězství uhájili.

Rozhodčí: Novosád

Branky: 35.min. L.Prokop,40. O.Štika, 42. P.Jiráček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek#, L.Prokop, T.Baťka , Jan Spurný - P.Jiráček# , M.Janáček# , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 70.min. Jiří Spurný za P.Jiráčka, 80. M.Spurný za M.Janáčka

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mac - druhá půle

Jo,druhou půlku jsme se pěkně posrali...ale tři body jsou doma a to je hlavní!!!

pepe - kua boj

Boj to byl první půle paráda druhá katastrofa ale jinak super určitě sme si zasloužily vítezství a hlavně první místo je super a béčko to se vzpamatuje a taky postoupí:)))))))

velis hooligans - byl to boj

zapas to byl pěknej ale jenom do druhy pulky.ale na konec sme to zvladli a sme doma 100%!!!!!!

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226