Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo vyhrálo na hřišti posledních Olbramovic

29.4.2007

18.kolo III.tř. sk. B

Olbramovice B - Velíš A 2:3 (1:1)

Rozhodla vůle po vítězství ...


Zápas jsme začali velmi dobře,už ve 3. minutě centroval do vápna domácích P.Mach, O.Štika vybojoval míč pro M.Řezníčka a ten zblízka doklepl do branky - 0:1!Po několika minutách ale naše mužstvo vyklidilo pole a nechávalo hrát domácí.Ti seFotogalerie - A mužstvo sice nedostávali k přímému ohrožení naší branky,ale byli nepříjemní svým důrazem a pohybem.Důraz a soustředěnost ale neprokázal v 15.minutě M.Štika,který si šel pro míč,který mu však vypadl přímo před domácího útočníka,jenž ho pohodlně uklidil do branky 1:1.Hra poté upadla na obou stranách do průměru,vepředu se toho dlouho moc nedělo,ikdyž naše mužstvo bylo v tomto ohledu zřejmě kapánek aktivnější než domácí.Druhý poločas pokračoval v nastaveném trendu toho prvního,v 55.minutě ale přišla pro náš tým asi hodně potřebná facka - domácí rozehráli rychle standartní situaci ,jejich útočník vracel Fotogalerie - A mužstvomíč do pokutového území a tam ho další domácí hráč nekompromisně napálil do sítě - 2:1!Naši hráči si konečně uvědomili,že takhle by to nešlo a je potřeba hrát fotbal.A od 60.minuty se to snažili naplňovat,přispěli k tomu i domácí,kteří se po druhé brance zatáhli.Naši cestu ta obratem v utkání začal v 65.minutě M.Řezníček střelou do tyče,v 70.minutě po akci na jeden dotek,se dostal "Míňa" do sóla,ovšem ve finále byl trochu z úhlu a míč neposedně poskakoval po brankové čáře...V 75.minutě orazítkoval tyč P.Jiráček,ale v 80.minutě už se mohl radovat z vyrovnávacího gólu,když po závaru ve vápně v pádu propálil vše před sebou - 2:2!Domácí byli zaskočeni a naše mužsto se dostávalo čím dál více do nebezpečných šancí.V 85.minutě definitivně převážil misky vah na naší stranu M.Řezníček,který po dalším velkém závaru ve vápně domácích,zblízka došťouchl míč do sítě - 2:3!


 

Rozhodčí: Urban

Branky: 3. a 85. M.Řezníček, 80. P.Jiráček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Janáček#, J.Urban - J.Spurný, O.Štika, P.Jiráček#, T.Baťka - P.Mach#, M.Řezníček 

Střídání: -

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 357573
Měsíc: 5904
Den: 186