Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo venku vyhrálo, přípravka doma neuspěla

 

7.4.2019

12. kolo  IV. tř. sk. C

Vracovice  -  Velíš  1:5  (1:3)

   

 

Zápas jsme rozehráli přímo snově, už ve třetí minutě se z úhlu trefil O. Štika! Pět minut po něm zakončil ťukes ve vápně přesnou střelou M. Matějka a ve 12. minutě se po další rychlé kombinaci prosadil D. Toula - 0:3!. Domácí hráči byli z vývoje utkání hodně zaskočeni. A nebylo to vše - do 25. minuty jsme si vypracovali ještě další tři dobré příležitosti (2x V. Ivanov, J. Kakos), bohužel jsme je nedokázali proměnit. Ve 25. minutě se po malé domů nepovedl M. Štikovi odkop a doslova namazal vracovickým hráčům, kteří nabídkou nepohrdli - 1:3. Od té doby jsme začali tahat za kratší konec a domácí ucítili šanci. Naši hráči znervózněli a už jsme nepředváděli takový "přepychový fotbal". Hodně jsme kazili, hráli zbytečně vduchem a domácím tak umožňovali nebezpečné výpady, které jsme hasili v posledních chvílích. Ke všemu se zranil a musel odstoupit kapitán O. Štika (rameno). Vstup do druhého poločasu se nám ale vyvedl, v 50. minutě pláchl všem D. Toula a bylo to 1:4! Bohužel za pět minut poté uviděl druhou žlutou kartu R. Jiráček a šel předčasně do sprch... Domácí pak byli logicky aktivnější, ale větší šance si nevytvářeli. Naopak jsme to byli my, kdo mohl udeřit, ale dvakrát jsme po brejcích nastřelili tyč (V. Ivanov, M. Matějka). Když už se domácí dostali k nějaké příležitosti, podržel nás M. Štika v brance. V 75. minutě zatloukl poslední hřebíček do vracovické rakve M. Matějka a bylo to 1:5. I poté jsme mohli ještě zvýšit vedení - ale střela L. Buchala olízla jen tyč a sólo J. Kakose v úplném závěru zápasu nadvakrát zneškodnil domácí brankář.

 

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše:  3. O. Štika, 7. M. Matějka, 12. D. Toula, 50. D. Toula, 75. M. Matějka

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, R. Jiráček (ŽK/55. ČK), M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - V. Ivanov (ŽK), O. Štika, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula 

Střídali:  M. Spurný, P. Jiráček, D. Koten

 

 

 

 

 

 7.4.2019

12. kolo OP starší přípravky sk. C  

 Velíš / Popovice - Zdislavice   4:7 (2:3) 

 

 

Branky Velíše: 2x M. Kopecký, F. Stippl, P. Jirásek

 

 

 

 

Vytiskni komentář

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 10
Celkem: 495282
Měsíc: 13405
Den: 466