Jdi na obsah Jdi na menu
 


75 let velíšského fotbalu !

21. 12. 2006

Roku 2007 to bude již 75let,co se ve Velíši hraje fotbal. Ikdyž prapočátky našeho klubu se datují od roku 1923, oficiální činnost byla zahájena o pár let později - v roce 1932...Více se o historii klubu můžete dočíst v rubrice Historie.

Současný trenér A mužstva Josef Bureš přišel s vynikajícím nápadem. A to uspořádat  výroční schůzi,která ale bude rozhodně jiná, než všechny předešlé.Pepa totiž chce na výročku pozvat hráče, kteří u nás fotbalově působili.Pokud tedy přijdou všichni (i včetně současných hráčů),mohlo by to být kolem 130-ti lidí!Pepa ještě ke všemu hodlá připravit projekci fotek,dokumentů apod.(můžu potvrdit,že materiály sbírá svědomitě :)  ),takže by  mohlo jít o  velmi zajímavou a poučnou akci.Myslím,že se máme na co těšit!

Jako důkaz předkládám pozvánku:

Pozvánka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

75 výročí

(Kristýna, 5. 6. 2007 11:36)

75 výročí bylo super.Všichni jsme se pobavily