Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.10.2006

9.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Heřmaničky A   4:2 (2:0)

Zasloužená výhra,hosté si mohli odvézt větší nášup...

Do zápasu nastoupil náš tým v nových dresech od sponzora Servus a po vítězství béčka jsme měli zálusk i na jeho první mužstvo.Nováček soutěže šel do kolen už v 5.minutě - to napřáhl z 25ti metrů L.Prokop a jeho nádhernou střelou nestihl brankář zlikvidovat - 1:0!Branka naše mužstvo uklidnila,hráli jsme v Galerieklidu,kombinovali po zemi a vytvářeli si šance.V 15.minutě se dostal za obranu P.Mach ,ale jeho střelu levačkou brankář kryl.Ve 20.min přehodil P.Mach ze strany pokutového území golmana a střelu M.Řezníčka do prázdné branky na poslední chvíli zblokoval hostující obránce.Ve 30.minutě střílel z úhlu P.Mach,prudká střela šla sice vedle,ale do střely vložil nohu M.Řezníček,jenž bohužel přestřelil.Pak to zkoušel z dálky M.Janáček,jeho střela šla ale vedle.Hosté se za celý poločas dostali k jedné nebezpečné akci,křižná střela jejich útočníka se ale mezi tři tyče nevešla.Posledních deset minut prvního poločasu už náš tým tolik hře nedominoval,přesto jsme ještě vstřelili důležitý druhý gól - ve 44.minutě  M.Janáček odcentroval zleva přesně na hlavu O.Štiky,který se nemýlil - 2:0!Do druhého poločasu se našemu mužstvu podařilo vstoupit stejně dobře jako do prvního - v 50.minutě pronikal do vápna P.Mach,byl sražen obráncem a M.Janáček trestal z penalty - 3:0!Pak tempo zápasu upadlo,naše mužstvo si bylo dobře vědomo náskoku a hodně zvolnilo.Diváky ale pobavil krásný fotbalový moment,který předvedl O.Štika - na půlící čáře zachytil špatný odkop golmana a z voleje napálil míč na branku.Balon se snášel pod břevno a hostující brankář ho s vypjetím všech sil vyrazil.V koncentraci pak polevil  M.Štika,který podcenil střelu,která mu propadla Galeriemezi rukama a hosté se v 60.minutě dostali lacino k brance - 3:1.Hosty sice branka nabudila,ale do tlaku se nedostávali,jejich dlouhé nakopávané centry adresáty nenacházely.Větší vzrušení přinesli dva přímé kopy F.Vlasáka,který levačkou kroutil jak mohl,ale neúspěšně,oba šly nad.Až v 85.minutě jsme opět vepředu zaúřadovali - M.Janáček po přiťuknutí M.Řezníčka pálil do tyče,od ní se míč odrazil zpět k Míňovi a ten přehodil vyběhnutého brankáře - 4:1!Za dvě minuty si však vybral druhou slabší chvilku M.Štika,střela heřmaničského hráče mu podklouzla pod rukou a zápasový účet branek byl uzavřen na 4:2.

Rozhodčí: Smitka

Branky: 5.minuta L.Prokop,44.minuta O.Štika,50.min.z pen. M.Janáček, 85.min. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - J.Buchal#,L.Prokop(c), J.Spurný , T.Janáček - M.Janáček, J.Adámek,O.Štika,T.Baťka -  M.Řezníček, P.Mach#

Střídání: 55.minuta F.Vlasák za T.Baťku,80.min. M.Spurný za P.Macha

 


14.10.2006

7.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Heřmaničky B 8:1 (2:0)

KONEČNĚ !!! Takový koncert čekal málokdo!


Zápas,který měl zlomit "bez bodové" prokletí našeho mužstva se našim hráčům vydařil.Hned v 10.minutě šel za "malou domů" neohroženě P.Jiráček a gólman hostů mu skočil pod nohy.Střet nenechal chladným rozhodčího a P.Havel mohl z penalty Galerie - B mužstvootevřít skóre zápasu - 1:0.Za pár okamžiků zahrávali hosté standartku,která skončila na břevně branky M.Ježka.Na šanci hostů jsme odpověděli v 15.minutě,kdy se z 20-ti metrů do míče opřel J.Kolář a nádhernou střelou vymetl pavučiny v šibenici - 2:0!I nádale mělo naše mužstvo více ze hry,před brankou bylo nebezpečnější,ale obrovskou šanci spálili hosté,z malého vápna střílel pouze do M.Ježka heřmaničský útočník.Druhý poločas jsme začali opět aktivněji než hosté,ale do 60té minuty se nechalo dění na hřišti nazvat "klidem před bouří".Tu načal až Galerie - B mužstvoP.Havel pohotovou dorážkou - 3:0!V 65.minutě trefil L.Buchal tyč,a v 70.už se mohl radovat z gólu,když prostřelil brankaře - 4:0.V 80.minutě si naši útočníci párkrát vyměnili balón a P.Havel zvýšil už na 5:0.V 83. se čestného úspěchu dočkali i hosté,z penalty (hraní rukou) snižovali na 1:5.V 85.minutě ale začal úřadovat náš kapitán M.Spurný,který do konce zápasu stihl vystřílet čistý hattrick a uzavřel účet zápasu na 8:1!Naši hráči si tak konečně po zápase mohli poprvé v sezoně zakřičet "cigicaga"...

Rozhodčí: Ptáček

Branky: 10.z pen.,60.,80.P.Havel, 82.,89.,90+ M.Spurný, 15. J.Kolář,70. L.Buchal

Sestava: M.Ježek - P.Setnička, J.Lupač# ,J.Řezníček, J.Urban - M.Peška#, M.Spurný, P.Havel#, J.Kolář - M.Mach#, P.Jiráček

Střídání: 20.min. L.Buchal za P.Jiráčka,65. P.Brabenec za M.Pešku,75. D.Trojánek za L.Buchala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 15
Celkem: 469841
Měsíc: 12163
Den: 390