Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.10.2006

8.kolo III.tř sk. B

  Libouň - Velíš A  0:3 (0:1)

Celkem klidné derby...

Tradiční derby se sousedy z Libouně dopadlo lépe ,jako ve většině případů,pro naše mužstvo.Dobrý vstup do utkání nám přinesl uklidnění - už v 5.minutě si našel prostor ke střele O.Štika a šli jsme do vedení 0:1!Hra pak byla hodně neurovnaná,hodně míčů nenacházelo adresáty na obou stranách.Pak si ale přeci jen vytvořil náš tým převahu a začali přicházet šance.Ve 20.min. mohl zvýšit P.Mach,ale jeho střela levačkou brankáře příliš neohrozila,za několik minut mohl složit reparát,ale opět pálil jen do brankáře.Domácí se ve 25.minutě dostali do dobré příležitosti,ale nemířili přesně.Ve 30.min. postupoval P.Mach sám na brankáře,ale místo střely špatně zvolil přihrávku a z akce nakonec nic nebylo...A domácí hohli z protiútoku trestat,jejich akce skončila tyčí naší branky.Z kraje druhého poločasu nás domácí přitlačili a hnali se dopředu,několik ošemetných situací museli řešit naši obránci a M.Štika.Naopak do otevřených vrátek domácí obrany mohli pronikat naši hráči,P.Mach v 60.minutě postupoval opět sám na brankáře,ale ve 100% šanci opět zklamal...V 65.minutě uklidnil naše mužstvo J.Adámek,který po spolupráci našich útočníků,napálil nekompromisně míč z malého vápna do branky - 0:2.Domácí už rezignovali na bránění a hnali se čím dál víc dopředu,ale před brankou jim nebylo přáno.Když už byl M.Štika překonán,na brankové čáře ho zastoupil M.Kocourek a vykopl míč směřující do branky.Definitivní pojistku pak přidal pro náš tým M.Řezníček,který vydoloval míč ve vápně a obstřelil domácího brankaře.Několik minut před konce byl ještě vyloučen J.Spurný,který fauloval unikajícího hráče.Naštěstí ho snad nečeká nějaký disciplinární postih...

Rozhodčí: Bartoš

Branky: 5.minuta O.Štika,60.minuta J.Adámek,85.min. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek,L.Prokop(c), J.Spurný # 88.min, T.Janáček# - M.Janáček#, J.Adámek,O.Štika#,T.Baťka -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: -

 

 8.10.2006

6.kolo IV.tř. sk. B 

  Neustupov - Velíš B  6:0 (3:0)

Domácí zvládli roli favorita

Rozhodčí: Smitka

Branky: -

Sestava: M.Ježek -  P.Setnička,M.Peška ,P.Jiráček, J.Urban -  V.Tichý, M.Spurný, P.Havel, P.Brabenec - M.Mach, L.Buchal

Střídání: 50.min. V.Dobrý za V.Tichého,60.min. R.Jiráček za P.Brabence,70.min. A.Urban za R.Jiráčka

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NEVIM - LIBOUN

NAZDAR

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 16
Celkem: 469824
Měsíc: 12169
Den: 384