Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.9.2006

11.kolo(předehrávané) IV.tř. sk. B 

  Velíš B - Budenín  1:2 (0:1)

Rozhodčí:  Radil

Branky: 53. P.Jiráček

Sestava: M.Štika-P.Setnička,R.Jiráček,J.Urban,J.Spurný-J.Kolář # ,P.Jiráček,P. Havel,M.Mach# - M.Spurný#,L.Buchal

Střídání: 50.minuta P.Brabenec za M.Macha,D.Trojánek za L.Buchala,55.min. J.Lu- pač za P.Jiráčka

30.9.2006

7.kolo III.tř sk. B

  Chotýšany - Velíš A  7:2 (5:1)

Zdrcující dvacetiminutovka domácích v prvním poločase...

Chotýšany patří k hlavním favoritům soutěže a o tom se naše mužstvo přesvědčilo.Domácí byli lepší a už od začátku diktovali tempo hry.Ve dvacáté minutě Obrazekpoprvé udeřili - 1:0.Náš tým se osměloval pomaleji,z několika brejků nebylo nic.Pak přišla 30.minuta a po rohovém kopu se trefil hlavou T.Baťka - 1:1!Bohužel to domácí značně nabudilo a náš tým domácím nestačil - za patnáct minut jsme inkasovali 4x!!!Domácím prostě vycházelo vše,do čeho kopli...Druhý poločas jsme začali aktivně a domácí (zjevně uspokojeni)výsledkem se tolik dopředu netlačili,přesto dokázali ze dvou brejků v 60. a 65.minutě vstřelit branky a vedli už 7:1!!Naši hráči se ale nevzdávali,do konce zápasu si vytvořili minimálně 4 brankové příležitosti,ale branky nám nebyly v tomto zápase souzeny.Nakonec v 85.minutě upravil po závaru před brankou O.Štika na konečných 7:2...

Rozhodčí: Rezek

Branky: 30.minuta T.Baťka,85.minuta O.Štika

Sestava: M.Štika - P.Setnička, J.Adámek , J.Spurný, T.Janáček - M.Janáček#, T.Baťka,O.Štika#,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 45.minuta M.Spurný za T.Baťku

 

 1.10.2006

5.kolo IV.tř. sk. B 

  Ratměřice B - Velíš B  2:0 (0:0)

Ach ty neproměněné šance...

Na domácí tým si naše mužstvo věřilo,hlavně díky vítězství s tímto týmem v přípravě.Naši hráči byli od začátku lepší a byli i nebezpečnější.Ve 20.minutě jsme měli Obrazekobrovskou příležitost,M.Spurný předložil míč před prázdnou branku R.Jiráčkovi,ten ovšem levou nohou minul.Ve 35.minutě pěkně vystřelil P.Jiráček,golman vyrazil míč,ale P.Setnička ani M.Spurný nedokázali z malého vápna dorazit...Začátek druhého poločasu nám ale nevyšel - v 50.min.rozehrávali domácí standartní situaci a centr k překvapení všech zapadl do branky - 1:0.Inkasovaná branka týmem evidentně otřásla,za pět minut jsme inkasovali podruhé - domácí hráč hlavičkoval z malého vápna k tyči - 2:0.Kontaktní branku mohl v 60.min. vstřelit P.Brabenec,ale z malého vápna netrefil v pádu branku.V 85.minutě se před domácím brankařem zjevil úplně sám P.Jiráček,ale pálil pouze do něj.V 90.minutě mohl ještě zdramatizovat závěr M.Spurný,ale z úhlu pálil také pouze do golmana...

Rozhodčí: Radil

Branky: -

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek , P.Setnička ,  J.Řezníček, J.Urban - Peška M.,P.Havel, J.Kolář , P.Jiráček - M.Spurný, R.Jiráček

Střídání: 43.min. P.Brabenec za J.Koláře,70.minuta V.Dobrý za M.Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139