Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.9.2006

11.kolo(předehrávané) IV.tř. sk. B 

  Velíš B - Budenín  1:2 (0:1)

Rozhodčí:  Radil

Branky: 53. P.Jiráček

Sestava: M.Štika-P.Setnička,R.Jiráček,J.Urban,J.Spurný-J.Kolář # ,P.Jiráček,P. Havel,M.Mach# - M.Spurný#,L.Buchal

Střídání: 50.minuta P.Brabenec za M.Macha,D.Trojánek za L.Buchala,55.min. J.Lu- pač za P.Jiráčka

30.9.2006

7.kolo III.tř sk. B

  Chotýšany - Velíš A  7:2 (5:1)

Zdrcující dvacetiminutovka domácích v prvním poločase...

Chotýšany patří k hlavním favoritům soutěže a o tom se naše mužstvo přesvědčilo.Domácí byli lepší a už od začátku diktovali tempo hry.Ve dvacáté minutě Obrazekpoprvé udeřili - 1:0.Náš tým se osměloval pomaleji,z několika brejků nebylo nic.Pak přišla 30.minuta a po rohovém kopu se trefil hlavou T.Baťka - 1:1!Bohužel to domácí značně nabudilo a náš tým domácím nestačil - za patnáct minut jsme inkasovali 4x!!!Domácím prostě vycházelo vše,do čeho kopli...Druhý poločas jsme začali aktivně a domácí (zjevně uspokojeni)výsledkem se tolik dopředu netlačili,přesto dokázali ze dvou brejků v 60. a 65.minutě vstřelit branky a vedli už 7:1!!Naši hráči se ale nevzdávali,do konce zápasu si vytvořili minimálně 4 brankové příležitosti,ale branky nám nebyly v tomto zápase souzeny.Nakonec v 85.minutě upravil po závaru před brankou O.Štika na konečných 7:2...

Rozhodčí: Rezek

Branky: 30.minuta T.Baťka,85.minuta O.Štika

Sestava: M.Štika - P.Setnička, J.Adámek , J.Spurný, T.Janáček - M.Janáček#, T.Baťka,O.Štika#,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 45.minuta M.Spurný za T.Baťku

 

 1.10.2006

5.kolo IV.tř. sk. B 

  Ratměřice B - Velíš B  2:0 (0:0)

Ach ty neproměněné šance...

Na domácí tým si naše mužstvo věřilo,hlavně díky vítězství s tímto týmem v přípravě.Naši hráči byli od začátku lepší a byli i nebezpečnější.Ve 20.minutě jsme měli Obrazekobrovskou příležitost,M.Spurný předložil míč před prázdnou branku R.Jiráčkovi,ten ovšem levou nohou minul.Ve 35.minutě pěkně vystřelil P.Jiráček,golman vyrazil míč,ale P.Setnička ani M.Spurný nedokázali z malého vápna dorazit...Začátek druhého poločasu nám ale nevyšel - v 50.min.rozehrávali domácí standartní situaci a centr k překvapení všech zapadl do branky - 1:0.Inkasovaná branka týmem evidentně otřásla,za pět minut jsme inkasovali podruhé - domácí hráč hlavičkoval z malého vápna k tyči - 2:0.Kontaktní branku mohl v 60.min. vstřelit P.Brabenec,ale z malého vápna netrefil v pádu branku.V 85.minutě se před domácím brankařem zjevil úplně sám P.Jiráček,ale pálil pouze do něj.V 90.minutě mohl ještě zdramatizovat závěr M.Spurný,ale z úhlu pálil také pouze do golmana...

Rozhodčí: Radil

Branky: -

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek , P.Setnička ,  J.Řezníček, J.Urban - Peška M.,P.Havel, J.Kolář , P.Jiráček - M.Spurný, R.Jiráček

Střídání: 43.min. P.Brabenec za J.Koláře,70.minuta V.Dobrý za M.Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 10
Celkem: 495294
Měsíc: 13400
Den: 464