Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.9.2006

6.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Olbramovice B  2:1 (1:0)

Závěr opět s nervy...

Před zápasem jsme měli menší problémy se sestavou,chyběli M.Kocourek a T.Janáček,tradičně také P.Jiráček,takže do zápasu nakonec musel nastoupit i přes zranění kolene náš "ocelový muž" J.Buchal.Po dlouhé době se v naší sestavě objevil J.Adámek a na naší záloze to bylo znát,Míra odehrál dobré utkání,v 65.minutě ale už viditelně unavený střídal (v sobotu hrál celý zápas za béčko).Zápas začal opatrně,prvních patnáct minut šlo spíše o fotbalovou nudu.Pak jsme soupeře trochu zatlačili,ve dvacáte minutě měl dobrou příležitost O.Štika,ale ze záklonu hlavičkoval jen do náruče brankáře,ke své obávané hlavičce se posléze dostal i T.Baťka,ale mířil mimo.Pak se ke slovu dostali hosté,obrovskou šanci spálil jejich útočník,když už prakticky jistý gól vykopl z brankové čáry.A za několik minut už jsme trestali - ve 30.min. poslal přízemní centr do šestnáctky J.Adámek,P.Mach ho prodloužil k M.Řezníčkovi a ten z malého vápna střílel přesně k tyči - 1:0!Po vstřelené brance jsme hosty zamkli na jejich polovinu a vytvořili jsme si brankové příležitosti.Ve 35.min. se do obrovské příležitosti po pěkném uvolnění F.Vlasáka do stal P.Mach,vyběhnutého brankaře přehodil a míč směřoval do branky,ovšem v poslední chvíli ho hostujízí zadák doběhl a vykopl z brankové čáry.Pak střílel F.Vlasák,brankář míč vyrazil na břevno,od něj se vracel zpět do branky a hostující golman ho s vypětím všech sil vyrazil opět na břevno...Do druhého poločasu se nám podařilo vstoupit dobře,už v 55.min. jsme dokázali zvýšit na 2:0 - to se míče na hranici velkého vápna zmocnil M.Janáček a mířil přesně!V 65.minutě pěkně střílel z voleje F.Vlasák a jeho střela se otřela o břevno. Pak se náš tým dopředu už moc nehnal,v hlavách našich hráčů už bylo pomalu rozhodnuto.To ovšem byla chyba,protože od 70.minuty jsme úplně vyklidili hřiště a dávali hostům hodně prostoru pro jejich nebezpečné akce.Několikrát i s velkou dávkou štěstí jsme odvrátili hrozící nebezpečí.Hosté se pak vysunuli hodně dopředu,nám se naskytovali dobré brejkové situace,ale naši hráči s nimi nakládali velmi lehkovážně,do celkem dobré příležitosti se dostal pouze M.Spurný,který dokázal pěkně vystřelit,bohužel nepřesně.A hosté se nakonec branky dočkali,v 85.minutě zapadla hlavička olbramovického hráče přesně k tyči - 2:1.Naše mužstvo se tak do konce zápasu ještě strachovalo o tři body,ale nakonec vše dopadlo dobře a výhru jsme uhájili.

Rozhodčí: Rathan

Branky: 30.minuta M.Řezníček,55.minuta M.Janáček

Sestava: M.Štika - J.Buchal, L.Prokop(c), J.Spurný,T.Baťka - M.Janáček, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 65.minuta M.Spurný za J.Adámka,80.minuta J.Bureš za O.Štiku

 

 23.9.2006

4.kolo IV.tř. sk. B 

  Velíš B - Jankov A  3:10 (1:4)

Totální kolaps týmu po 20-ti minutách

Zápas,který nakonec skončil "desítkou" nezačal pro naše mužstvo špatně,v 10.minutě zakončil přesnou střelou k tyči M.Spurný.Po dvaceti minutách ale naši hráči přenechali prostor na hřišti hostům a pro ně už nebyl problém vylepšit si na našem týmu skóre,obzvlášť když jim naši hráči svými obrovskými chybami tuto práci hodně usnadnili.Druhý poločas skórovali z našeho mužstva ještě P.Havel z penalty a podruhé M.Spurný,ovšem vzhledem k množství obdržených branek šlo pouze o kosmetické vylepšení hrozivého výsledku.

Rozhodčí: nedostavil se,pískal domácí trenér J.Lupač

Branky: 10. a 75 minuta M.Spurný,60. P.Havel (z pen.)

Sestava: M.Ježek - P.Setnička,J.Kolář, J.Řezníček,J.Urban - Peška M.,P.Havel, P. Brabenec , J.Adámek - M.Spurný, M.Mach

Střídání: 45.min. L.Buchal za J.Koláře,75.min. V.Dobrý za M.Macha a D.Trojánek za M.Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 12
Celkem: 469822
Měsíc: 12172
Den: 385