16.9.2006

5.kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš A  0:0

Bylo i na víc než na remízu

Veskrze vyrovnané utkání asi nemohlo skončit jinak než remízou.Ovšem od začátku zápasu mělo ze hry více naše mužstvo,chybělo jen DK - Velíš A  0:0zakončení našich akcí a lepší finální přihrávka.Domácí si v prvním poločase vytvořili asi dvě pološance po standartních situacích,ale jejich hráči vždy hlavičkovali nad branku M.Štiky.Do druhého poločasu vyběhl za omilostněného P.Macha na hřiště T.Baťka a náš útok viditelně oživil.Byl to právě T.Baťka,který měl na noze největší šanci zápasu.Po odraženém míči nedokázal propasírovat míč z malého vápna za domácího golmana.Dobrou příležitost měl po něm i M.Řezníček,ale dopadl stejně.Ke konci měli dobrou příležitost i domácí,ale jejich útočník pálil hodně mimo.Nepříliš pohledné utkání tak skončilo remízou,ale vzhledem k několika našim dobrým příležitostem to je "ztráta" spíš pro naše mužstvo.

Rozhodčí: Černý

Branky: -

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop(c)#, J.Spurný,T.Janáček - F.Vlasák#, J.Kolář,O.Štika,M.Janáček -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 46.minuta T.Baťka za P.Macha, 70.minuta P.Jiráček za M.Řezníčka

16.9.2006

3.kolo IV.tř. sk. B

Mezno B - Velíš B  4:1 (2:0)

Chyby v obraně zhatily šance na lepší výsledek

Celkem jednoznačný výsledek neodpovídá dění v zápase,bohužel domácím vycházelo vše na co šáhli a hlavně trestali naše chyby,kterými jsme je sami posazovali do sedla.Ve 35.minutě se domácí po naší zbytečné ztrátě míče ve středu pole dostali do přečíslení a trestali - 1:0.Ve 44.minutě jsme opět hloupě ztratili míč na vápně a domácí trestali podruhé.V 70.minutě rozhodčí přiřkl domácím hodně spornou penaltu a domácí už vedli 3:0.V 80.minutě se o čestný gól postaral J.Adámek,který levačkou po pěkné kombinaci prostřelil domácího brankaře.Čtvrtý gól jsme opět domácím připravili sami - v 85.minutě vystihl útočník naší přihrávku a bylo po zápase.

Rozhodčí:Ptáček

Branky: 80minuta J.Adámek

Sestava: M.Ježek - P.Setnička,J.Lupač, J.Řezníček, V.Volšický - J.Urban,P.Havel, P. Brabenec , J.Adámek - M.Spurný, M.Mach

Střídání: 55.minuta V.Dobrý za P.Brabence,75. V.Tichý za J.Urbana,85. A.Urban za M.Macha