Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.9.2006

4.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Libež  2:1 (0:0)

Vydřené tři body,v roli spasitele M.Spurný

Poslední výsledky našeho týmu nejsou dobré a tak se domácímu zápasu s Libží přikládala velká důležitost.Cíl zněl jasně - vyhrát!První poločas utkání byl vyrovnaný,ikdyž více aktivnější bylo asi naše mužstvo.Z dálky to několikrát zkoušeli ObrazekO.Štika a P.Svoboda,šlo ale pouze o zastřelování,neboť jejich střely končili hodně mimo.Ve 20.minutě se nepříjemně zranil P.Svoboda (koleno) a do hry tak nastoupil T.Baťka.Ve 30.minutě se do dobré příležitosti dostával O.Štika,ale střelu uspěchal a libežský brankář s ní neměl problémy.Stejně dopadl i pokus M.Janáčka,jeho střelu s přehledem chytal golman do koše.Hosté také párkrát zahrozili,jejich akce vypadaly nebezpečněji,ale naštěstí vždy zasáhla naše obrana.Pak se zapotil i M.Štika,který si šel pro malou domů od M.Kocourka,ale míč před ním "zázračně" odskočil a náš golman pak musel nadvakrát zasahovat před dotírajícím útočníkem.Vstup do druhého poločasu se našim hráčům opravdu povedl.Ve 47.minutě přišla rychlá kombinační akce,na jejímž konci stál T.Baťka a z úhlu se štěstím prostřelil  libežského brankaře - 1:0!Náš tým pak předvedl několik pohledných akcí,pak se ale trochu zatáhl a aktivitu přebrali hosté.Náš tým opět zabral až po několika varováních hostů.V 70.minutě mohl jít nášObrazek tým do vedení - T.Baťka utekl všem a postupoval na branku,předložil míč na zlatém podnose M.Řezníčkovi,ten ale ve stoprocentní šanci pálil jen do brankaře!V 75.min měl na kopačce branku i M.Janáček,vyběhnutého brankaře sice přehodil,ale míč minul branku o padesát centimetrů...A hosté nás v 80.min potrestali - po ztrátě míče na polovině hřiště přišel rychlý centr do vápna a  M.Štika neměl nárok - 1:1.Vzápětí se nechal vyloučit obránce hostí (nadávky rozhodčímu) a naše mužstvo zavelelo do útoku.A v 85.min. jsme se mohli radovat - T.Baťka hlavou posunul do vápna k M.Spurnému (ten byl na hřišti asi pět minut) ,který poslal míč podél golmana do branky - 2:1!

Rozhodčí: Špička

Branky: 47.min T.Baťka, 85.min M.Spurný 

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop(c), J.Spurný,T.Janáček# - F.Vlasák, J.Kolář,O.Štika,M.Řezníček -  M.Janáček#, P.Svoboda

Střídání: 20.minuta T.Baťka za P.Svobodu, 80.minuta M.Spurný za M.Řezníčka

 

 9.9.2006

2.kolo IV.tř. sk. B 

  Velíš B - Miličín B  0:3 (0:0)

Neproměněné šance z prvního poločasu hodně mrzely

První domácí zápas této sezóny jsme vůbec nezačali špatně.Lépe jsme kombinovali a v poli byl náš tým dravější a bojovnější.Z aktivity našeho týmu vyplynuly i Obrazekšance.Hostující hráči často zastavovali ty naše jen za cenu faulů a naše mužstvo mělo několik dobrých příležitostí ze standartek,střely ale pohříchu končily buď vedle nebo vysoko nad brankou.Nejpovedenější však byl pokus M.Pešky,který zdatně protáhl hostujícího brankaře,ten vyrazil míč před sebe přímo k L.Buchalovi,ten ale bohužel v obrovské šanci minul.Reperát mohl Lukáš složit za pár minut,to se náš tým dostal po pěkné kombinaci až do pokutového území ale L.Buchal bohužel přihrávku nezpracoval a míč zapomněl za sebou...Hosté v prvním Obrazekpoločase vystrašili M.Ježka pouze jednou,jedovatá střela ze střední vzdálenosti šla těsně nad jeho svatyni.Druhý poločas chtělo naše mužstvo pokračovat v aktivní hře,bohužel ale nezvládlo jeho začátek - v 55.minutě se po zbytečné ztrátě míče dostali hosté do přečíslení a trestali - 0:1.Za pět minut zahrávali hosté roh,J.Buchal míč nešťastně tečoval a ten zapadl za záda M.Ježka - 0:2! Druhý gól srazil naše mužstvo na kolena,přestalo se dařit a hosté byli na koni.Bohužel až do konce zápasu už si náš tým nedokázal vypracovat větší šanci,byli to naopak hosté,kteří v 85.minutě udeřili z brejku potřetí.

Rozhodčí:Macháček

Sestava: M.Ježek - J.Buchal, J.Řezníček , J.Hons , J.Urban - P.Havel#, M.Peška, J.Adámek, J.Jaroš - M.Spurný,L.Buchal

Střídání: 50.min P.Brabenec za J.Jaroše,70.min J.Bureš za L.Buchala, 80.min V.Tichý za M.Pešku 

Branky: -
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 13
Celkem: 469822
Měsíc: 12172
Den: 385