2.9.2006

3.kolo III.tř sk. B

Tichonice - Velíš A   3 : 1 (3:1)

Zaspaný úvod zápasu rozhodl o utkání

Zápas se pro nás začal nepříznivě odvíjet už od 2.minuty - to se v našem vápně odrazil míč nešťastně do ruky M.Kocourka a rozhodčí nařídil penaltu,kterou domácí hráč bezpečně proměnil.Studená sprcha ale zapůsobila a v 10.minutě domácí z Obrazekrychlého brejku potrestali náš tým podruhé - 2:0!Pak už jsme se konečně probrali,začali hrát fotbal,ale naše akce většinou končily u pokutového území tichonických.Několikrát to zdálky zkoušeli O.Štika,M.Janáček a P.Svoboda,ale některé střely snad ani nestojí za zmínku.Až ve 35.minutě se postavil k přímému kopu F.Vlasák a nedal brankaři šanci - 2:1!Gólová radost ještěě ani pořádně neutichla a domácí nás potrestali potřetí - rychlý brejk zakončil tichonický útočník střelou do tyče,od které se míč odrazil kObrazek volnému hráči.Ten už neměl problém míč doklepnout do branky.Druhý poločas náš tým hru zcela ovládl,domácí se dopředu pouštěli jen sporadicky.Bohužel jsme nedokázali zakončit žádnou akci kloudnou střelou či přihrávkou do gólové šance.Vstřelit branku ale mohli P.Svoboda,který orazítkoval břevno domácí branky,pak také T.Baťka,který zblízka (ale už v nouzi) střílel jen do brankáře.Domácí vystřelili ve druhém poločase na naši branku jednou,pěkný pokus ale M.Štika pohotovým zákrokem zlikvidoval.

Před zápasem byl hráčům zveřejněn nový "sazebník" za žluté a červené karty.Vedení tak zareagovalo na velkou nedisciplinovanost našich hráčů.Ani pokuty (zbytečná žk 100Kč,čk 200Kč) ale chování našich hráčů moc nezměnilo - všechny tři žluté karty našeho týmu byly uděleny za protesty...

Rozhodčí: Tinák

Branky: 35.min F.Vlasák

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop(c)#, J.Spurný,T.Janáček# - F.Vlasák, J.Kolář,O.Štika#,M.Řezníček -  M.Janáček, P.Svoboda

Střídání: 45.minuta J.Buchal za M.Kocourka, 60.minuta T.Baťka za M.Řezníčka

2.9.2006

1.kolo IV.tř. sk. B

SK Přestavlky - Velíš B  5 : 2 (2:1)

V mistrovské premiéře se červenal R.Jiráček

První mistrovský zápas béčka se nám nevydařil podle představ.Na domácí branku jsme dokázali zareagovat,ve 25.minutě vyrovnával P.Brabenec.Velkou šanci na vedení v zápase ale promarnil M.Peška,který ve 40.minutě neproměnil penaltu.Do druhého poločasu nastoupil za J.Řezníčka R.Jiráček,ale moc dlouho si na hřišti nepobyl.Za dvě minuty totiž rozhodčí odpískal proti našemu týmu sporný pokutový kop,což se R.Jiráčkovi nelíbilo a od plic rozhodčímu vynadal.Ten mu nemohl oplatit jinak než červenou kartou a Radek tak rozšířil řadu hříšníků z áčka...Domácí pak zvýšili už na 4:1,v 75.snižoval na 4:2 hlavou M.Spurný.Pár minut před koncem se nepříjemně zranil T.Gruber,který zaskakoval za M.Ježka v brance a zbytek zápasu tak v naší kleci strávil J.Urban.

Rozhodčí:Murgač

Sestava: T.Gruber - P.Setnička, J.Řezníček, V.Volšický#, J.Urban - P.Havel#, M.Peška, J.Adámek, P.Brabenec - M.Spurný,L.Buchal

Střídání: R.Jiráček (47.min # ),J.Hons,D.Trojánek

Branky: 25.min. P.Brabenec,75.min. M.Spurný