Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.4.2007

17.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Dolní Kralovice  1:0 (0:0)

Trápení rozhodl Tomáš Baťka...

Ne příliš pohledný první poločas bylo naše mužstvo aktivnější,přesto první velkou příležitost promarnili hosté - jejich útočník hlavičkoval z malého vápna ve vynikající pozici vysoko nad.Pak si několik šancí vytvořilo naše mužstvo - P.Mach se pokoušel po přiťuknutí O.Štiky o technickou střelu,ale přestřelil,F.Vlasák pálil svou slabší Fotogalerie - mistrovská utkání A mužstvapravou nohou jen do náručí brankáře.Ve 20.minutě musel pro problémy s třísly odstoupit J.Adámek,na jeho místo přišel P.Jiráček.Největší naší šanci měl na hlavě T.Baťka,ve 35.minutě se míč z rohového kopu snesl až na jeho hlavu,ale "Bágl" hlavičkou,která se odrazila od země ,těsně přestřelil.Druhý poločas bylo naše mužstvo vepředu aktivnější a dostávalo se do velkých šancí - M.Řezníček v 60.minutě obešel i brankáře,ale pak trefil pouze tyč...V 65.minutě se dostal do vápna P.Mach,tváří tvář brankáři ale z úhlu přestřelil...To už se na to nemohl dívat T.Baťka a v 70.minutě se opřel do míče,který k němu propadl po našem rohu, a poslal naše mužstvo do vedení - 1:0!V 80.minutě mohl vstřelit druhý gól,ale v malém vápně měl míč už " na dlouhou nohu".Hosté se sice snažili,jejich přechod do útoku byl několikrát nebezpečný,ale vepředu naše zadní řady moc nepozlobili.

Rozhodčí: Rathan

Branky: 70. T.Baťka

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop, Jiří Spurný, Jan Spurný- T.Baťka, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 20. P.Jiráček # za J.Adámka, 75. Jan Kolář za P.Macha, 88. J.Urban za M.Řezníčka

21.4.2007

14.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Mezno B  2:0 (1:0)

"Líbač" dvakrát políbil svatyni hostů...


Prvních deset minut bylo naše mužstvo aktivnější,pak převzali iniciativu hosté a vytvářeli si i šance po závarech v našem vápně.Několikrát je v poslední chvíli odvracela i naše obrana v čele s Pavlem Setničkou.Fotogalerie - mistrovská utkání B mužstvaTen se bohužel ve 30.minutě nepříjemně zranil a musel střídat (byl převezen do nemocnice,naštěstí jde "jen" o naraženou páteř).Tlak hostů sílil,ale šlo pouze o tlak k vápnu,v koncovce byli hosté neškodní.Ve 40.minutě to ve vápně hostů vřelo,nikdo z našich ale nedokázal míč vystřelit na branku.To se povedlo ve 45.minutě,kdy v obdobné situaci nezaváhal M.Spurný a propálil vše co mu stálo v cestě - 1:0! Druhý poločas  začalo naše mužstvo aktivně a hosty nepouštělo do tlaku.A pak přišla 60.minuta,přesný centr M.Pešky a hlava M.Spurného,který trkl balón podle brankáře - 2:0!"Líbač" mohl za 10 minut završit hattrick,ale jeho pěkná střela z hranice vápna šla těsně nad.Hosté závěr dohrávali v křeči a i přes optickou převahu se už do vážnější šance nedostali.

Rozhodčí: nedostavil se (Bartoš) - pískal domácí laik P.Brabenec

Branky: 45. a  60. M.Spurný

Sestava: M.Ježek- P.Setnička,J. Lupač,J.Urban, J.Řezníček - P.Havel #, M.Peška , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 30.minuta L.Buchal za P.Setničku, 60. V.Dobrý za M.Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 16
Celkem: 469844
Měsíc: 12164
Den: 393