Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.4.2007

17.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Dolní Kralovice  1:0 (0:0)

Trápení rozhodl Tomáš Baťka...

Ne příliš pohledný první poločas bylo naše mužstvo aktivnější,přesto první velkou příležitost promarnili hosté - jejich útočník hlavičkoval z malého vápna ve vynikající pozici vysoko nad.Pak si několik šancí vytvořilo naše mužstvo - P.Mach se pokoušel po přiťuknutí O.Štiky o technickou střelu,ale přestřelil,F.Vlasák pálil svou slabší Fotogalerie - mistrovská utkání A mužstvapravou nohou jen do náručí brankáře.Ve 20.minutě musel pro problémy s třísly odstoupit J.Adámek,na jeho místo přišel P.Jiráček.Největší naší šanci měl na hlavě T.Baťka,ve 35.minutě se míč z rohového kopu snesl až na jeho hlavu,ale "Bágl" hlavičkou,která se odrazila od země ,těsně přestřelil.Druhý poločas bylo naše mužstvo vepředu aktivnější a dostávalo se do velkých šancí - M.Řezníček v 60.minutě obešel i brankáře,ale pak trefil pouze tyč...V 65.minutě se dostal do vápna P.Mach,tváří tvář brankáři ale z úhlu přestřelil...To už se na to nemohl dívat T.Baťka a v 70.minutě se opřel do míče,který k němu propadl po našem rohu, a poslal naše mužstvo do vedení - 1:0!V 80.minutě mohl vstřelit druhý gól,ale v malém vápně měl míč už " na dlouhou nohu".Hosté se sice snažili,jejich přechod do útoku byl několikrát nebezpečný,ale vepředu naše zadní řady moc nepozlobili.

Rozhodčí: Rathan

Branky: 70. T.Baťka

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop, Jiří Spurný, Jan Spurný- T.Baťka, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 20. P.Jiráček # za J.Adámka, 75. Jan Kolář za P.Macha, 88. J.Urban za M.Řezníčka

21.4.2007

14.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Mezno B  2:0 (1:0)

"Líbač" dvakrát políbil svatyni hostů...


Prvních deset minut bylo naše mužstvo aktivnější,pak převzali iniciativu hosté a vytvářeli si i šance po závarech v našem vápně.Několikrát je v poslední chvíli odvracela i naše obrana v čele s Pavlem Setničkou.Fotogalerie - mistrovská utkání B mužstvaTen se bohužel ve 30.minutě nepříjemně zranil a musel střídat (byl převezen do nemocnice,naštěstí jde "jen" o naraženou páteř).Tlak hostů sílil,ale šlo pouze o tlak k vápnu,v koncovce byli hosté neškodní.Ve 40.minutě to ve vápně hostů vřelo,nikdo z našich ale nedokázal míč vystřelit na branku.To se povedlo ve 45.minutě,kdy v obdobné situaci nezaváhal M.Spurný a propálil vše co mu stálo v cestě - 1:0! Druhý poločas  začalo naše mužstvo aktivně a hosty nepouštělo do tlaku.A pak přišla 60.minuta,přesný centr M.Pešky a hlava M.Spurného,který trkl balón podle brankáře - 2:0!"Líbač" mohl za 10 minut završit hattrick,ale jeho pěkná střela z hranice vápna šla těsně nad.Hosté závěr dohrávali v křeči a i přes optickou převahu se už do vážnější šance nedostali.

Rozhodčí: nedostavil se (Bartoš) - pískal domácí laik P.Brabenec

Branky: 45. a  60. M.Spurný

Sestava: M.Ježek- P.Setnička,J. Lupač,J.Urban, J.Řezníček - P.Havel #, M.Peška , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 30.minuta L.Buchal za P.Setničku, 60. V.Dobrý za M.Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139