Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.4.2007

16.kolo III.tř sk. B

Libež - Velíš A  2:3 (1:3)

Zasloužené vítězství a opět vypjatý závěr zápasu...

Tempo ze začátku opatrného utkání nastartoval ve 20.minutě J.Adámek přesnou střelou z přímého kopu - 0:1.Prakticky hned po rozehrání se dostali domácí do nebezpečné situace - z malého vápna hlavičkoval libežský útočník,ale M.Ježek mu bravurním zákrokem překazil radost.Za 5 minut posílal T.Baťka přízemní centr po zemi do vápna a domácí obránce ho ve snaze odkopnout napálil do vlastní sítě - 0:2!Domácí to vepředu zkoušeli spíš z dálky,ale byli hodně nepřesní.Naše vedení mohl zvýraznit ve 35.minutě P.Mach,ale místo přihrávky na osamoceného O.Štiku volil střelu,kterou brankář kryl.Ve 40.minutě se hosté dostali k první standartní situaci - přímému kopu a na přesnou střelu k tyči neměl M.Ježek nárok.Pár minut před koncem prvního poločasu zakončoval O.Štika těsně vedle,za několik minut se už mohl radovat z branky - po rohu hlavičkoval M.Řezníček,brankář vytěsnil střelu na břevno od kterého se míč odrazil k "Bolkovi" a pro něj už nebyl problém skórovat.Druhý poločas jsme domácím nedovolili prakticky nic,sami jsme mohli naše vedení několikrát zvýraznit,ale scházela přesnost nebo lepší řešení brejkových situací.Přestože toho domácí  moc nepředváděli,podařilo se jim vstřelit branku - v 73.minutě se po ojedinělém brejku dostal jejich útočník do vápna,kde došlo ke kontaktu s T.Janáčkem a nepřesný rozhodčí pískal penaltu.Domácí exekutor se nemýlil a ze zápasu se začalo stávat drama,čekal se nápor domácích.Ten se ale nedostával,naopak nějakou branku jsme mohli přidat my,jenže 2 brejky dva-na jednoho jsme neřešili dobře.

Rozhodčí: Smitka

Branky: 20.minuta J.Adámek,25. vlastní, 43. O.Štika

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek , L.Prokop, J.Kolář , T.Janáček - T.Baťka, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 45. P.Jirážek za J.Koláře, 80. Jan Spurný za P.Macha, 85. Jiří Spurný za M.Řezníčka

Výsledky ostatních zápasů najdete zde

14.4.2007

13.kolo IV.tř. sk. B

Miličín B - Velíš B  1:0 (1:0) 

Zápasu by slušela remíza...


Prvnímu poločasu vládli domácí a už v 15.minutě vedli po přesné hlavičce 1:0.Miličínští byli nadále aktivnější,ve 30.minutě nastřelili tyč naší branky.Druhý poločas ale ovládlo naše mužstvo a přikovalo domácí na jejich polovinu,bohužel si nevypracovalo moc brankových příležitostí.Ta největší,která nakonec skončila brankou,nebyla M.Spurnému pro údajný ofsajd uznána.Ke konci zápasu to ještě pěkně zkoušel z přímého kopu P.Havel,ale domácí brankář s vypětím všech sil jeho střelu vytáhl mimo tři tyče.

Rozhodčí:-

Branky: -

Sestava: T.Gruber- J.Lupač,P.Setnička,J.Urban, J.Řezníček - P.Havel, R.Jiráček, P.Brabenec, V.Dobrý - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 45.minuta J.Sedláček za V.Dobrého, 85.A.Urban za P.Brabence

Výsledky ostatních zápasů najdete zde


 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 15
Celkem: 469825
Měsíc: 12168
Den: 384