Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.4.2007

15.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Tichonice 0:2 (0:1)

Vyrovnaný zápas,v koncovce šťastnější hosté...

První jarní zápas pro nás začal velmi špatně.Už ve 3.minutě vstřelili hosté branku.Tichonický hráč z dálky nakopl míč a M.Štika podcenil střelu,která zapadla za jeho záda - 0:1.Hned za několik minut mohl vyrovnat J.Adámek - v rohu velkého vápna se pěkně uvolnil a oklamal tichonické zadáky,ale zblízka neprostřelil brankáře.Hosté byli nebezpeční v přechodu do útoku,stačil jim dlouhý nákop dopředu a už proháněli naše zadáky.Velkou šanci spálili ve 20.minutě,kdy jejich útočník překopl branku v dobré pozici.Naše mužstvo nebylo vepředu tolik nebezpečné,zkoušelo to z několika standartních situací,kterým ovšem chyběla přesnost.Pak se opět pěknou střelou blýskl J.Adámek,bohužel i ta nemířila přesně.Ke konci poločasu to zkoušel z dálky L.Prokop,jeho "polostřela-polocentr" se otřel o spojnici břevna a tyče.Stejně jako nám nevyšel první poločas,i druhý pro nás začal mizerně.V 50.minutě se zranil J.Spurný,ovšem byl ještě na hřišti,když v 55.minutě z jeho prostoru přišel brejk,který hosté úspěšně zakončili - 0:2.V 65.minutě se ve vápně pěkně uvolnil O.Štika,ovšem jeho střela trefila jen břevno hostující branky.V 70.minutě měli hosté velkou příležitost,kterou bravurním zákrokem zlikvidoval M.Štika.Naše mužstvo se snažilo tlačit dopředu,ale z pseudo tlaku rezultovaly jen nepřesné rohové kopy ,ale také nebezpečné brejky hostí.Ke konci jsme měli ještě dvě dobré příležitosti po rozích,ale hlavičky M.Řezníčka a T.Janáčka byly nepřesné.

Rozhodčí: Pessr

Branky: -

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop, J.Spurný , T.Janáček - T.Baťka, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach#

Střídání: 55. M.Spurný za J.Spurného

Výsledky ostatních zápasů najdete zde


7.4.2007

12.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - SK Přestavlky 0:0

Vyrovnaný zápas,ve kterém byly k vidění dvě neproměněné penalty...


Zápas probíhal v klidu,na obou stranách se toho před brankami moc nedělo.V 70.minutě mohl poslat naše mužstvo do vedení M.Spurný,ovšem příležitost v podobě penalty zahodil.Hosté nás mohli potrestat v úplném závěru - jejich exekutor ale penaltou také pohrdl - výtečně mu ji vytáhl brankář M.Ježek.

Rozhodčí:Ptáček

Branky: -

Sestava: M.Ježek - P.Setnička#, R.Jiráček ,J.Sedláček, J.Urban - Jan Spurný, M.Peška, J.Řezníček,J.Kolář - M. Spurný# , M.Mach#

Střídání: 55.minuta L.Buchal za M.Macha,65.P.Brabenec za J.Urbana

Výsledky ostatních zápasů najdete zde

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 14
Celkem: 469827
Měsíc: 12162
Den: 382