19.11.2006

14.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Křivsoudov  1:3 (1:1)

Souboj v mlze vyhráli hosté zaslouženě...

Zápas se odehrával v mlze,což do jisté míry limitovalo obě mužstva,ale hosté se s touto nepřízní počasí vyrovnali lépe.Od začátku jsme byli aktivnější,ale vepředu spíš neškodní.Hosté se probudili po desáté minutě,zvýšili svou aktivitu a v 15.minutě potrestali naši nedůraznost a dostali se do vedení.Našemu týmu se dlouho nedařilo dostat se do nějaké kloudnější šance.Až ve 30.minutě to zkoušel pěkně z přímého kopu M.Janáček,ale brankář míč vyrazil.Pak se před brankou hostí odehrál obrovský závar,vstřelit branku mohli O.Štika i M.Janáček,ale hostující obránci pokaždé dokázali zabránit cestě míče do branky.I tak jsme se ale do poločasu dočkali branky - Ve 45.minutě rozehrál M.Janáček standartní situaci,míč sklepl O.Štika pro J.Adámka,který se krásně trefil pod břevno - 1:1!Druhý poločas ale našemu týmu hrubě nevyšel.Po úvodní dvacetiminutovce jsme se ze hřiště úplně vytratili,kupili chybu za chybou,nedokázali si kloudně přihrát. A hosté trestali - v 65.minutě a v 70.minutě - 1:3.To ještě několika zákroky náš tým podržel M.Štika.Do několika náznaků šancí jsme se dostali až v úplném závěru zápasu,ale to nebylo nic vážného.Sečteno podtrženo - zápas nám nevyšel a hosté vyhráli zaslouženě.

Rozhodčí: Bartoš

Branky: 45. J.Adámek

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop (c) , J.Spurný# , P.Havel  - T.Baťka, J.Adámek, O.Štika, F.Vlasák-  M.Řezníček, M.Janáček

Střídání: 45. T.Janáček za P.Havla,70. M.Spurný za M.Janáčka