Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.11.2006

13.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Ratměřice A  2:2 (0:1)

Posledních 5 minut nám přineslo alespoň remízu... 

Zápas s nepříjemným soupeřem začal celkem klidně,oba týmy se ze začátku jen oťukávali.Hosté pak byli aktivnější,jejich rychlý přechod do útoku dělal našim hráčům problémy.Přesto jsme ale vepředu byli nebezpečnější - pěknou střelou z dvaceti metrů to nejprve zkoušel M.Janáček.V 15.minutě nastřelil F.Vlasák ze standartní situace břevno...Největší šance našeho týmu v prvním poločase přišla ve 25.minutě - M.Řezníček vybojoval ve vápně hostí míč,předložil M.Janáčkovi,který z hranice pokutového kopu střílel těsně vedle.Za chvíli nás hosté potrestali - nejprve skvěle zakročil proti ratměřskému útočníkovi M.Štika,ve 30minutě ale už nestačil na střelu hostujícího záložníka,který dostal v našem vápně hodně prostoru - 0:1.Do konce poločasu už toho naše mužstvo moc nepředvedlo,kromě spousty zkažených přihrávek a špatných rozehrávek našeho golmana.Druhý poločas jsme začali aktivně,ikdyž hosté měli šance,ale jejich střely naštěstí končily nad naší brankou.V 62.minutě jsme se opět dostali do obrovské šance - O.Štika ale pálil pouze do tyče!Hosté nás poté opět potrestali - nevinný střet M.Kocourka s ratměřským hráčem v pokutovém území viděl (do té doby bezchybně pískající) rozhodčí jako nedovolený a hosté se dostali zadarmo k penaltě!Tu jejich kapitán jistě proměnil a naše mužstvo se dostalo do úzkých.Bohužel jsme se nemohli dostat do většího tlaku,hosté naše útoky zachytávali.Pomalu se ale v jejich obraně tvořila okénka,což vyvrcholilo v 85.minutě,kdy po obrovském závaru dorážel zblízka T.Baťka - 1:2!Zjevně opaření hosté pak začali chybovat,byl na nich vidět strach o výsledek.Ustrašená hra se jim nevyplatila,v 88.minutě je dorážkou zblízka potrestal M.Řezníček - 2:2!Ratměřice se pak dostali do nebezpečné akce,tu ale se štěstím naši obránci odvrátili.Vydolovat tři body pro náš tým mohl ještě několik vteřin před koncem M.Spurný,ale ke gólové hlavičce mu chyběl jen krůček...

Rozhodčí: Bartoš

Branky: 85. T.Baťka, 88. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop (c) , J.Spurný , P.Havel  - T.Janáček, J.Adámek, O.Štika, F.Vlasák# -  M.Řezníček, M.Janáček#

Střídání: 55. T.Baťka za T.Janáčka,70. M.Spurný za F.Vlasáka


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 12
Celkem: 469822
Měsíc: 12172
Den: 384