Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.11.2006

12.kolo III.tř sk. B

Bystřice - Velíš A  0:1 (0:1)

Zasloužené vítězství,ale opět zbytečné nervy až do konce... 

Zápas se odehrával za "psího" počasí,foukal studený vítr a mrholilo.Náš tým nastoupil v další sadě nových dresů zakoupené od obce (žluto-černá kombinace). První poločas toho moc nenabídl,obě mužstva se nemohla dostat do hry,tu ztěžoval i měkký terén a odskakující balón.Naše mužstvo se osmělovalo pomalu,střelami ze střední vzdálenosti to zkoušeli O.Štika a M.Janáček,bohužel nepřesně.Domácí toho vepředu moc nepředváděli,za celý první poločas se vlastně nedostali ke kloudnému zakončení,jejich míče za naší obranu zachytával M.Štika.A tak jsme vpředu udeřili - T.Janáček nacentroval před branku a v tu dobu nejmenší hráč na hřišti M.Řezníček hlavičkoval do protipohybu brankáře - 0:1!Do konce poločasu už toho moc k vidění nebylo,náš tým si vedení pohlídal.Druhý poločas nabídl více zajímavých okamžiků,domácí začali aktivněji a v 60.minutě s dostali do dobré příležitosti,ale M.Štika nás podržel a střelu bystřického útočníka v pádu kryl.Tempo hry se zrychlilo,domácí se pomalu tlačili dopředu,tam je ale zastavovali naši obránci.Vznikal prostor pro brejky,z několika slibně rozvíjejících se situací jsme ale nic nevytěžili.Platonický tlak ydomácích "vyvrcholil" kolem 80.minuty,kdy jsme spálili dvě obrovské šance z protiútoků.Nejprve postupoval sám na brankáře M.Řezníček,ale pálil jen do náručí brankáře,za několik okamžiků po něm byl v úplně stejné situaci M.Spurný,bohužel šance i stejně skončila - v náručí brankaře.Domácí mohli tuto naší neschopnost vzápětí potrestat - domácí útočník měl před sebou prázdnou bránu,P.Havel ale jeho pokus,směřující za brankovou čáru v poslední chvíli vykopl.

Rozhodčí: Murgač

Branky: 25. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop, J.Spurný , P.Havel # - T.Janáček, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, M.Janáček

Střídání: 70. M.Spurný# za M.Janáčka,85. J.Urban za T.Janáčka


5.11.2006

10.kolo IV.tř. sk. B

Sedlec-Prčice B - Velíš B  3:2 (2:2)

Na kýženou remízu už v deseti hráčích nebyly síly...


Zápas se odehrával v obrovském větru a první poločas to našemu mužstvu vyhovovalo.Ikdyž domácí začali lépe a v 15.minutě šli do vedení,brzo jsme dokázali odpovědět - ve 20.min. si naběhl na roh P.Jiráček a srovnal - 1:1!Bohužel asi za 5 minut P.Jiráček oplácel přímo před zraky rozhodčího,dostal červenou kartu a zbytečně tak naše mužstvo oslabil (karta nakonec nebyla do zápisu o utkání zanesena,takže se P.Jiráček vyhne disciplinárnímu postihu).Přesto jsme šli ve 35.minutě do vedení,to M.Mach z penalty po faulu na J.Spurného zvýšil na 1:2!Bohužel vedení jsme do konce poločasu neudrželi,domácí ve 42.minutě vyrovnali na 2:2.Druhý poločas už naše mužstvo ,hrající v deseti, nemělo moc sil a více bránilo a  odolávalo tlaku domácích.Bohužel jsme nevydrželi,v 75.minutě vstřelili domácí vítězný gól...

Rozhodčí:Platil

Branky: 20.P.Jiráček, 35. z pen. M.Mach

Sestava: M.Ježek - P.Setnička, P.Jiráček # 25.min,J.Řezníček, J.Urban - J.Spurný, M.Spurný, M.Peška, P.Brabenec# - L.Buchal , M.Mach

Střídání: 47.minuta J.Bureš za P.Brabence,50. O.Štika za L.Buchala,75. V.Dobrý za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 12
Celkem: 469822
Měsíc: 12171
Den: 384