Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.10.2006

11.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Struhařov B 4:5 (2:1)

Zápas jako na houpačce s "novým" brankářem

Stejně jako minulý týden,zápas se nezačal pro naše mužstvo vyvíjet dobře už před výkopem.Naší brankářskou jedničku M.Štiku totiž trápily žaludeční potíže a nemohl nastoupit,brankář béčka M.Ježek musel odjet do Prahy.Do klece se tedy musel postavit někdo z hráčů z pole.Byl to hrající trenér J.Buchal,kdo nakonec tuto roli přijal a i přesto,že míč lovil ze sítě pětkrát,nezklamal.Utkání od začátku nepřipomínalo divadlo,ve které se ve druhé polovině proměnilo.Naše mužstvo začalo lépe,v 5.minutě se podařila pěkná kombinace - F.Vlasák dostal do křídelního prostoru pěknou přihrávku,na hranici velkého vápna našel v dobré pozici M.Spurného.Ten ale zareagoval na  výkřik spoluhráče a míč bohužel pustil,takže pro obránce nebyl problém ho odkopnout.Hosté hráli jednoduše,vzadu nic nevymýšleli a posílali dlouhé pasy na rychlé útočníky.První branku ale vstřelili ve 20.minutě po naší zbytečné ztrátě na půlící čáře - jejich útočník dostal rychlou přihrávku a z úhlu J.Buchala přehodil - 0:1.Pak se ještě na našeho "nového" brankáře řítil sám hostující hráč,ale střílel jen do tyče,od které se míč odrazil k našemu golmanovi.Na tuto neproměmněnou šanci jsme odpověděli ve 30.minutě - M.Řezníček zatáhl balón po pravé straně,posunul na M.Spurného,který míč vedl po brankové čáře směrem do vápna a pak skvěle našel zpětnou přihrávkou F.Vlasáka, jenž z hranice pokutového kopu vyrovnal na 1:1!Za pár minut bylo ještě veseleji - ve 35.minutě se do míče opřel dobře hrající M.Spurný a prudká střela napálila břevno!Míč se ale odrazil zpět do hry před branku, tam ho převzal O.Štika a prudkou přízemní střelou poslal naše mužstvo do vedení - 2:1!Pak se začali předvádět někteří hráči Struhařova - nesmyslně provokovali všechny kolem,hlavně diváky,kteří jim to ale náležitě vraceli.Hned na začátku druhého poločasu se hostům povedla rychlá kombinace a v 50.minutě bylo opět vyrovnáno - 2:2.Jenže za pět minut se na druhé straně po závaru před brankou trochu šťastně prosadil F.Vlasák - 3:2!V 65.minutě upřel rozhodčí jasnou penaltu našemu týmu,když obránce hostí zahrál evidentně rukou!Pak se opět začali předvádět někteří provokatéři.Rozhodčí přehlédl zákrok na červenou kartu od jednoho z útočníků hostí,který oplácel.Ironií osudu je,že to byl právě tento hráč,který v 75.minutě poslal do sóla svého spoluhráče,který nedal J.Buchalovi šanci - 3:3.Naše hra v tuto chvíli nebyla dobrá,nedařila se kombinace a jednoduché přihrávky.Toho pak využili hosté,když v 80.minutě využili našeho nedůrazu a pokrývání hráčů a z prakticky stejné situace zvýšili na 3:4!Za několik minut pronikal do vápna hostí M.Řezníček,dostal se do souboje,upadl a rozhodčí pískal možná trochu přísnou penaltu (spíše šlo o kompenzaci za dříve neodpískanou ruku...).K penaltě se nikomu z našich hráčů moc nechtělo.Tíhu okamžiku na sebe ale nakonec vzal F.Vlasák a levačkou k tyči se nemýlil - 4:4!Remíza by možná byla nakonec spravedlivá,jenže - v 88.minutě se podařila hostů opět totožná akce,jaká předcházela jejich dvěma předchozím brankám.Sklepnutí míče jednoho útočníka na druhého hráče,který opět postupoval sám na brankáře a zakončil prudkou střelou - 4:5.Hosté se pak dobré tři minuty radovali u rohového praporku,s klidným dohledem rozhodčího.Ten v poklidu sledoval i jejich neustálé zdržování,zakopávání míčů,které prováděl hostující kapitán (shodou okolností také rozhodčí...) a naše mužstvo už se vlastně vůbec do hry nedostalo.

Rozhodčí: Novosád

Branky: 30.,55. a 82.z pen. F.Vlasák, 35. O.Štika

Sestava: J.Buchal - M.Kocourek , L.Prokop, J.Spurný , T.Janáček# - T. Baťka, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, M.Spurný

Střídání: -

 


28.10.2006

9.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Louňovice B 1:1 (0:1)

Derby jednoznačně ovládl rozhodčí...


V derby bylo od začátku lepší naše mužstvo,dostávalo se na dostřel hostujícího brankáře,ale žádnou vyloženou šanci si zkraje zápasu nevytvořilo.Ale šancí rozhodně nejde nazvat gól,jaký jsme inkasovali - v 10.minutě rozehrávali hosté na půlící čáře míč.Louňovský obránce napálil na na naší branku vysoký oblouček (zřejmě šlo o centr) a M.Ježek si vybral hodně slabou chvilku,když míč podběhl a ten tak skončil k překvapení všech za jeho zády - 0:1!Naše mužstvo tento hloupý gól jakoby opařil,pět minut to vypadalo že nikdo neví co má hrát.A hosté toho mohli využít,naštěstí v dobré pozici pálící útočník jen "vytloukl bloky" našemu obránci .Pak už se přeci jen naše mužstvo dostávalo do hry,důkazem toho byla akce,na jejímž konci byl L.Buchal,který si pohrál s obráncem,ale bohužel jeho střela skončila na tyči.Kovou konstrukci orazítkoval i za několik minut z přímého kopu M.Peška...Ve druhém poločase bylo nadále naše mužstvo lepší,ale bohužel scházela finální fáze.Do hry pak čím dál častěji začal zasahovat nepřesný rozhodčí,který  poté ze zápasu udělal opravdový guláš(nutno podotknout,že hru "mastil" na obě strany). Zdárně mu sekundoval i hostující pomezní,který na lajně vyřvával,že naše hráče prostě za jejich obránce nepustí a hlavní pískal opravdu i nesmyslně signalované ofsajdy.To se samozřejmě přeneslo i na hráče a na hřišti se přitvrdilo.To ovšem našemu týmu rozhodně nevyhovovalo,protože hra se kouskovala (i díky neznalostem rozhodčího,který asi neví,že ve fotbale existuje i termín,kterému se říká výhoda...).I tak jsme se ale dokázali dostat do šancí a v 75.minutě konečně jednu proměnili - na centr do vápna si naběhl M.Spurný,jeho hlavičku brankář kryl,ale míč neudržel a náš kapitán ho doklepl do branky -1:1!Prakticky hned po rozehrání zajel J.Jaroš do hostujícího útočníka a viděl žlutou kartu,s čímž zřejmě nebyl spokojen jeden z louňovských hráčů a vyčinil rozhodčímu.Ten mu na oplátku ukázal také kartónek,ovšem barvy červené a před naším mužstvem se vyrýsovala celkem nadějná přesilovka.Přestože jsme Louňovice zamkli na jejich polovině a vytvořili si i celkem dost šancí,hosté hrající v deseti i s pomocí jejich náhradního jedenáctého hráče na lajně s praporkem ,odolávali.Asi největší šanci nevyužil v 85.minutě P.Havel,když brankářem vyražený míč nedokázal dorazit do branky a pálil těsně nad. Nespokojenost našich hráčů s výsledkem,ale hlavně s pískáním rozhodčího vyústila v červenou kartu i na naší straně,za protesty se poroučel i M.Peška.

Rozhodčí: Kubík

Branky: 75.M.Spurný

Sestava: M.Ježek - P.Setnička, R.Jiráček ,J.Řezníček, J.Urban - J. Kolář, M.Spurný, M.Peška# 85.min, P.Brabenec - L.Buchal , P.Jiráček

Střídání: 50.minuta P.Havel za P.Brabence,55. J.Jaroš# za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jimmyemeby - Нашел интересную инфу

Привет всем участникам! прикольный у вас сайт!
Нашел топ тему: https://zen.yandex.ru/media/newspolitic/12-iaponskih-tendencii-kotorye-pokajutsia-vam-slishkom-strannymi-5cd5637af9616800b423d213

Edgarbof - Нашел класную инфу

Привет всем! класный у вас сайт!
Нашел топ тему: https://zen.yandex.ru/media/firstnews/kak-bystro-otbelit-zuby-v-domashnih-usloviiah-5ccae656eb97a900b2355301

MariaSova - HI! 100% SECURITY AND NATURAL INGREDIENTS

Eron Plus https://u.to/OOdFFQ does not contain any undesirable substances that could adversely affect the appearance or well-being of men. The capsules do not contain, like many other pills for erectile dysfunction, any ingredients whose use brings side effects. The formula is completely natural, safe and was developed at a renowned laboratory maintaining the highest standards.

The product https://u.to/OOdFFQ contains only effective ingredients, such as L-arginine, maca root, tribulus terrestris, Korean ginseng and fenugreek, which immediately remove the causes of erectile dysfunction. As a result, on the one hand it is extremely helpful, while on the other it is convenient and very easy to use.

Andrewfox1 - What to write here?

Hello there :)
Anybody home?

WilliamDeatt - Hello, admin. Your website working?

Hello, admin.

Interesting website, really!
But "Search" function on it doesnt work. Sad.


P.S. Where I can get XEvil4.0 for free?
It's best captcha solver, included Google ReCaptcha.
Need it for white SEO. Thanks.

NickP_abunk - fapmydick


We are in the midst of a higher condensing of empathy that will give us access to the galaxy itself. We are at a crossroads of being and illusion. Who are we? Where on the great story will we be re-energized?
https://fapmydick.com/to/tredtube/

nseo-sw.men - hot big penis


Whats up very cool web site!! Man .. Excellent .. Amazing .. I'll bookmark your blog and take the feeds also? I'm glad to seek out a lot of useful information here in the publish, we want work out more techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . .
hot big penis nseo-sw.men/how-to-quickly-lose-weight/74295-hot-big-penis.html

feran - Test, just a test

Hello. And Bye.

vennnile - Test, just a test

Hello. And Bye.

xaipheira - Test, just a test

Hello. And Bye.

cynengefl - Test, just a test

Hello. And Bye.

Jesustic - Hi!

Hi!

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 13
Celkem: 469822
Měsíc: 12172
Den: 385