Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.10.2006

10.kolo III.tř sk. B

Kondrac B - Velíš B 4:1 (2:0)

O hře v deseti a neproměněných šancích...

Zápas se pro nás nezačal vyvíjet dobře už před vlastním začátkem.V Kondraci se nás sešlo málo,přesně jedenáct.A tak se rozhodlo,že počkáme na opozdilce L.Prokopa,který byl zapsán do základní sestavy.Láďovi mělo zpoždění trvat cca 10 minut,ovšem stala se z toho půlhodina...A domácí nás během této půlhodiny 2x potrestali.Druhý gól byl ovšem zbytečný,ten jsme jim nabídli prakticky zadarmo zbytečnou chybou v obraně.Po příchodu L.Prokopa se naše hra zvedla a domácí jsme začali přehrávat.Do konce poločasu jsme si vytvořili dvě obrovské šance,ovšem P.Mach a M.Řezníček v nich totálně propadli.Druhý poločas jsme začali aktivně a přitlačili domácí na jejich polovinu.V 60.minutě měl na noze gól P.Mach,ale v další obrovské šanci (malé vápno-prázdná brána)opět zklamal.Čas ubíhal a naše mužstvo vsadilo vše na jednu kartu - tu útočnou.Ovšem některé slibné akce přerušoval rozhodčí Měchura,který utkání nezvládal a pískal strašně (na obě strany) - neponechával výhody,čisté zákroky trestal,fauly nepískal - ten by měl problém pískat i přípravku...V 75.minutě unikl po levé straně domácí záložník a prudkou střelou nedal M.Štikovi šanci - 3:0!To už to bylo s naším týmem hodně zlé,jiskřičku naděje vykřesal v 80.minutě M.Janáček,který zakončil úprk P.Macha střelou do prázdné branky - 3:1.Naše mužstvo už ale víc nedokázalo,naopak asi minutu před koncem opět zbytečnou chybou nabídlo domácím zvýšit na hrozivých a krutých 4:1...

Rozhodčí: Měchura

Branky: 80.minuta M.Janáček

Sestava: M.Štika - J.Buchal, L.Prokop, J.Spurný , J.Kolář - M.Janáček, J.Adámek,O.Štika,F.Vlasák -  M.Řezníček, P.Mach#

Střídání: -


21.10.2006

8.kolo IV.tř. sk. B

Kamberk - Velíš B 3:2 (1:0)

Jak ztratit vedení ve dvou minutách...


Zápas ve kterém bylo naše mužstvo lepší,domácí ovšem šťastnější.Kamberk šel do vedení ve 35.minutě.Náš tým strhl vedení na svou stranu v rozmezí pěti minut,když své akce gólově zakončili v 70.minutě M.Spurný a v 75.P.Havel - 1:2.Ovšem jak rychle jsme k vedení přišli-ještě rychleji jsme ho ztratili - domácí trestali v 80. a 82.minutě.Konec zápasu neunesl J.Řezníček,který vyčinil rozhodčímu a viděl červenou kartu (dostal jí až po zápase).Karta ale nebyla zapsána do zápisu,takže disciplinární postih snad Kosovi nehrozí.

Rozhodčí: Irion

Branky: 70.minuta M.Spurný,75.P.Havel

Sestava: M.Ježek - P.Setnička, R.Jiráček ,J.Řezníček#, J.Urban - L.Buchal, M.Spurný, P.Havel, P.Brabenec - M.Mach, P.Jiráček#

Střídání: 50.minuta V.Tichý za P.Brabence,80.A.Urban za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


Statistiky

Online: 14
Celkem: 484040
Měsíc: 12799
Den: 406